5 beskydských vrcholů 2012

  • Datum konání: 12.-13. října 2012
  • Složení týmu: Anička, Honza
  • Umístění: 13.-14. místo za 19:43, 5:28 za vítězem
  • Oficiální stránky závodu

Reportáž ze závodu

K závodu 5BV jsem se dostala jako slepý k houslím. Je sice pravda, že o tomto závodu jsem slýchávala od svých přátel již dříve, jen nikdy mě nenapadla představa, že právě já bych se ho mohla kdy účastnit, ale zpět k slepému... Před nedávnem jsem chtěla vyzkoušet Beskydskou sedmičku, která mě nadchla už z pozice organizátora předchozích dvou ročníků. Chtěla jsem si vyzkoušet pocit, jaké to asi je vydat ze sebe maximum a běžet s čelovkou po mojich oblíbených horách v noci. Ti strhaní a unavení lidé, které jsem měla tu čest pozorovat již dříve, ve mě vzbudili právě tu zvědavost a ukázali mi, že se do toho může pustit každý, kdo má chuť - ať je to maratonec, nebo vytížený zaměstnanec, který si umí najít chvilku a odreagovat se po večerech běháním. Krátce po startu bylo mé nadšení nechtěně přerušeno parťákovým zraněním kolene, ale i s těmito problémy se musí počítat a jen těžce se dá ovlivnit jejich míra bolestivosti. Závod jsme sice nedokončili, ale na vyhlášení do Frenštátu jsme se přijeli podívat. Tu mi Hanis navrhl, jestli bych nechtěla vyzkoušet právě 5BV, ve kterých je už registrován s Honzou, protože zranění mu to moc nechce dovolit. A i když zprvu váhám, tak nakonec proč ne, vždyť až tak o nic nejde... A je tu další možnost si užít trochu jiný výšlap :)

Sjíždíme se do Smilovic tak kolem 8 večer v pátek, abychom vpohodě zvládli registraci a dokázali se nachystat a připravit na blížící se závod. Někteří se ještě snaží naspat drahocené minuty, které během závodu vymění za pot a dřinu. Známí se zdraví a povzbudivě se plácají. Jdeme ještě na lehčí rozklus kolem tělocvičny, abychom nějak nastartovali naše těla a připravili je na dlouhou štreku...

A je odstartováno. První vrchol: Konečná. Sakra kde to je? V životě jsem o tom neslyšela a navíc ten "depresivní" název. Ne, to prostě konečná pro naše nohy nebude. Zvolili jsme postup přes Řeku (a její nádhernou sjezdovku) a po hřebenovce pelášili kolem Polomu, dále Sulov. Při stoupání k prvnímu vrcholu nás překvapilo, kolik týmů je před námi. Vždyť jsme se snažili do toho pořádně šlápnout (samozřejmě nejde to napálit hned do prvního kopce, tam se závod nevyhrává a taky není možné tahat se v přední příčce s těmi "blázny"), předbíhali jsme a teď ten had dolů, který nás míjel z protisměru, kde je problém?

Vše se vyřešilo až na druhém vrcholu: Kozlena. Zde jsme potkali Kristýnu Skalickou a její parťačku, které nám osvětlily situaci, že přece jen z Řeky sejít na Morávku, dále Visalaje a Konečná byla lepší volba postupu. Společně jsme se vydali na Bílý Kříž a znovu tou stejnou hřebenovkou jsme pokračovali k 3. vrcholu: Chata Kozubová. Cesta byla znepříjemněná poprcháváním, mlhou a blátem, které se začínalo tvořit pod nohama v důsledku postupu nemalého davu (btw to jsme ještě nevěděli, že tuto cestu půjdeme potřetí :D prostě kouzelné :)). Do zad mě hnala i zima, která nejenom přicházela s blížícím se úsvitem, ale i od mých mokrých těžkých bot. Ano, ta malá řeka cestou na 2. vrchol se dala přehlídnout =D.

Na Kozubovou jsme už docházeli za světla asi na 17.pozici. Zdrželi jsme se zde zatím asi nejdéle, naplánovali cestu na 4.vrchol - Muřinkový vrch, nabrali zásobu vody, posvačili, dali "Brufíka" a vyrazili. Cestou mě začaly tahat vazy, což mi značně znepříjemnilo mobilizaci z kopců a na asfaltové rovině. Parťák byl ale naštěstí plný sil, což mě nakoplo a do kopce se to potom zase "rozchodilo". Na vrchol jsem docházela s úsměvem, protože to už jsem zahlídla na nedalekém stromě ceduli s posledním vrcholem: Lysá hora - moje oblíbená, znatelně nejvyšší ze všech. Ale v mojí hlavě znělo něco jako: "sakra ta je daleko, až za Bílým Křížem... to nedojdu...a zase půjdeme tou samou blátitou hřebenovkou... a cesta na Malý Polom je celá rozdrbaná jako byla na maratonu určitě... a sakra kde je do Smilovic? To budeme muset jít potom ještě hodně dlouho asfaltem... to nedám... ale zase proč to vzdávat, vždyť se to dá zvládnout... a kde je to slunce, které mi má vysušit boty??... "

Cesta zprvu rychle utíkala, ale nad Visalajemi to přišlo. První velká krize: motala se mi hlava únavou a krok za krokem zautomatizoval po zapojení se na tahačku. Už ani bolest jsem necítila. V půlce kopce mě parťák odpojil, načež jsem myslela, že si sednu, začnu brečet a nikam nepůjdu (a Honzu při nejbližší situaci, až doženu, uškrtím :)). Což mi ale naštěstí nedovolilo moje ego a nevím jak, ale tu Lysou jsem vyšla. Nahoře mě spasila sůl, kterou mi poskytl Kameňák, nejlepší věc v tu chvíli! A pak už jsme zase běželi po žluté na Krásnou. A nastal celkem boj: já a asfalt. Koleno se zase začínalo ozývat. Běh jsem vyměnila za rychlou chůzi. Cestou přibližně do Raškovic nás doprovázela další dvojice a jeden "pozůstalec", kterému parťák skončil ještě před 1.vrcholem, ale který se nechtěl vzdát představy cíle. S tím jsme nakonec prokecali celou cestu až do Smilovic a naše tempo tím dostalo ráz výletnický :) .

Poslední metříky se snažíme doběhnout, nahlodala jsem ještě nějaké ty síly co mě pustily přes bolest. Byl to skvělý pocit, endorfiny mě zaplavily při představě, že jsem to nějak zvládla dojít. Špinavé ponožky a ještě zablácenější boty šly dolů a já už se nemohla dočkat prozatimní představy horké vany. I přesto, že jsem viděla své tělo jako po průchodu 2. světovou jsem nelitovala minuty kdy jsem se rozhodla tento závod absolvovat a hlavně velké díky Hanisovi, přes kterého jsem dostala tu možnost ujít zatím můj nejdelší závod(zároveň mě ale mrzí, že to nemohl absolvovat přes jeho zranění!).

Anička

Zobrazit trasu závodu Zobrazit nebo stáhnout orientační trasu závodu

Výsledková listina

PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
1.197 TERC VšechoviceMartin Stárek
Tomáš Svoboda
SO 01:38SO 02:29SO 05:08SO 06:43SO 09:45SO 12:1514:15
2.255 Adidas Terex - ContinentalMichal Čeladník
Filip Šilar
SO 01:49SO 02:45SO 05:33SO 07:16SO 10:25SO 13:0915:09
3.245 Velkej a MalejMíra Seidl
Honza Kotyk
SO 01:42SO 02:53SO 05:45SO 07:23SO 10:47SO 13:1515:15
4.262 SALOMON/SUUNTOTomáš Petreček
Jaroslav Krajník
SO 01:53SO 02:50SO 05:55SO 07:46SO 11:16SO 14:2116:21
5.242 Czech Adidas AR Team/2Pavel Blabla
Zbyněk Cypra
SO 01:42SO 02:45SO 05:51SO 08:22SO 11:39SO 14:3816:38
6.29 ChrochruniVít Otevřel
Radomír Spratek
SO 02:42SO 03:42SO 06:32SO 08:18SO 11:30SO 14:3916:39
7.314 Hungáry teamIstván Rudolf
László barta
SO 02:57SO 04:01SO 07:14SO 09:00SO 12:56SO 16:1718:17
8.310 CZECH ADIDAS AR TEAMKlára Rampírová
Marek Novotný
SO 03:12SO 04:23SO 07:37SO 09:26SO 13:28SO 16:4518:45
9.6 FousáčiJiří Hojdysz
Martin Hamrozi
SO 03:00SO 04:16SO 07:22SO 09:12SO 12:52SO 17:0919:09
10.261 MrkvičkyRadovan Bordovský
Miroslav Čada
SO 03:11SO 04:24SO 07:56SO 09:56SO 14:08SO 17:1319:13
11.52 Loko BoysKaspars Osis
Honza Marek
SO 02:42SO 03:47SO 07:05SO 09:08SO 13:55SO 17:3019:30
12.53 Koleček jangbojzRadek Toman
Adam Zezula
SO 02:55SO 03:58SO 07:07SO 09:45SO 13:51SO 17:4019:40
13.13 XRNNRSJan Martyčák
Anna Čajková
SO 03:31SO 04:38SO 07:57SO 09:59SO 13:43SO 17:4319:43
14.330 TEAM SPORTTomáš Trbula
Jan Suchomel
SO 03:15SO 04:24SO 08:01SO 10:38SO 14:38SO 17:4319:43
15.333 Grapa team LRDušan Lichý
Edvard Rajnoch
SO 03:01SO 04:10SO 07:17SO 09:17SO 13:14SO 17:5719:57
16.17 NEPOUČITELÍTomáš Daňa
Radim Bernat
SO 03:03SO 04:20SO 07:47SO 10:27SO 14:41SO 18:0720:07
17.151 KrknulaLucie Matrková
Jan Tojnar
SO 04:05SO 05:17SO 08:30SO 10:31SO 14:37SO 18:0920:09
18.279 podpora hyenMilan Beneš
Ladislav Jílek
SO 03:13SO 04:25SO 08:05SO 10:02SO 14:10SO 18:1320:13
19.55 Sherpové z BeskydPřemysl Kocyan
Marek Rucki
SO 03:14SO 04:24SO 07:56SO 10:11SO 14:54SO 18:3120:31
20.215 GP KolínMilan Římal
Monika Vavrochová
SO 03:42SO 05:09SO 09:05SO 11:19SO 15:17SO 18:5820:58
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
21.319 J&RJiří Hrubeš
Renata Linhartová
SO 03:41SO 04:55SO 08:24SO 11:01SO 15:25SO 19:0321:03
22.22 Abadžikra! - HO TJ TŽHonza Groš
Bogdan Krupa
SO 03:36SO 04:53SO 08:12SO 10:11SO 15:12SO 19:1821:18
23.162 Pražské JizerkyJiří Hofman
Milan Mikulášek
SO 03:45SO 05:04SO 08:29SO 10:50SO 15:46SO 19:2221:22
24.114 Bludné balvanyVladimír Hora
Magda Horová
SO 03:10SO 04:36SO 08:22SO 10:31SO 15:11SO 19:3221:32
25.36 Jaderný odpadFilip Kowalski
Tomáš Kohn
SO 03:34SO 04:52SO 08:50SO 11:12SO 15:36SO 19:5321:53
26.141 STS Chvojkovice BrodJan Geletic
David Lutr
SO 03:26SO 04:48SO 08:40SO 10:50SO 15:20SO 20:0522:05
27.315 Crazy CamelsStanislav Janků
Josef Šlanhof
SO 04:06SO 05:39SO 08:58SO 11:20SO 15:37SO 20:1122:11
28.15 FičetRadim Černý
Radomír Viej
SO 04:04SO 05:19SO 09:03SO 11:21SO 16:18SO 20:2822:28
29.139 LumpíkMartin Ráček
Přemysl Bejda
SO 03:38SO 05:05SO 09:01SO 11:25SO 16:03SO 20:4822:48
30.113 Panta rheiJaroslav Koptiš
Tomáš Zágoršek
SO 05:03SO 06:27SO 10:34SO 13:17SO 17:28SO 20:5522:55
31.103 Anglické košileJiří Ježek
Jiří Čapla
SO 04:10SO 05:29SO 09:15SO 11:25SO 16:30SO 21:0423:04
32.46 Proč letos nedojít?Ondřej Daněk
Tereza Gimunová
SO 04:06SO 05:31SO 09:22SO 11:55SO 16:38SO 21:1223:12
33.303 TERC Potkaly se na SlapechPetra Bielinová
Eliška Čerňanská
SO 03:28SO 04:49SO 08:49SO 10:51SO 15:56SO 21:2323:23
34.173 LH ExtremJan Selník
Pavel Česlík
SO 04:30SO 05:53SO 09:24SO 11:57SO 17:18SO 21:2323:23
35.86 HO Tatran HavířovIvan Čermák
Ludvík Viejowsky
SO 04:12SO 05:58SO 09:54SO 12:04SO 16:51SO 21:3323:33
36.294 ZATO TeamFilip Tomeš
Libor Závorka
SO 03:16SO 04:37SO 08:14SO 10:13SO 15:27SO 21:3523:35
37.135 Aspoň tyčku!Radim Franek
Pavel Krumpholz
SO 03:34SO 04:46SO 08:31SO 11:06SO 16:50SO 22:0624:06
38.122 Strojaři idnesTomáš Krupa
Jan Hurta
SO 04:13SO 05:38SO 09:37SO 12:17SO 17:06SO 22:1824:18
39.31 Beskydy LoosersJan Klíma
Kamil Duba
SO 03:51SO 05:18SO 09:29SO 12:23SO 17:32SO 22:2324:23
40.131 wolframTomáš Sikora
Pavel Rataj
SO 04:13SO 05:34SO 09:55SO 12:12SO 17:14SO 22:3824:38
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
41.26 Svobodní ValašiLukáš Svoboda
Adam Valach
SO 03:46SO 05:19SO 08:54SO 11:26SO 17:08SO 22:4224:42
42.42 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU...?Michal Šrubař
Martin Bajer
SO 05:46SO 07:12SO 10:51SO 13:02SO 17:59SO 22:4424:44
43.38 Ježibabí rosolEva Zborníková
Lenka Váchová
SO 04:34SO 05:57SO 10:23SO 13:05SO 18:07SO 22:4424:44
44.82 LanškrouňáciPetr Kovařík
Jan Šettner
SO 04:40SO 06:07SO 10:49SO 12:49SO 17:55SO 22:4824:48
45.150 Mirek Dušín a RychlonožkaJan Matas
Pavel Procházka
SO 02:50SO 04:00SO 08:10SO 10:30SO 16:18SO 22:5324:53
46.27 Poštovní mrožTomáš Strachota
Bronislav Přibyl
SO 04:27SO 05:40SO 10:09SO 12:40SO 17:25SO 22:5724:57
47.227 Happy Tree FriendsRomana Červinkový
Franta Uher
SO 03:56SO 05:12SO 09:04SO 11:30SO 16:20SO 23:1325:13
48.212 Extra výzvaJosef Ščerba
Věra Ščerbová
SO 04:40SO 06:05SO 08:22SO 12:47SO 18:08SO 23:1425:14
49.136 SK Valašského královstvíIvo Kuznik
Lukáš Smejkal
SO 04:04SO 05:36SO 10:24SO 12:46SO 18:07SO 23:1525:15
50.167 After FITMiroslav Sokol
Tomáš Popela
SO 03:32SO 04:53SO 08:36SO 10:26SO 16:12SO 23:2025:20
51.108 Dies IteriRadim Vansa
Honza Blažek
SO 04:14SO 05:29SO 09:33SO 12:33SO 17:27SO 23:2525:25
52.75 Opilý korábZuzana Hendrychová
Kristýna Skalická
SO 03:14SO 04:37SO 08:49SO 10:50SO 17:19SO 23:3425:34
53.65 SK FugaLumír Hlaváč
Viktor Kubitz
SO 04:01SO 05:31SO 09:12SO 11:54SO 17:27SO 23:3425:34
54.192 Brašulje!!Petr Konieczny
Jan Konieczny
SO 05:09SO 06:54SO 10:51SO 13:00SO 18:09SO 23:3625:36
55.79 TurbomyšáciJiří Fluksa
Aleš Tulach
SO 03:37SO 04:52SO 09:54SO 13:56SO 18:56SO 23:3725:37
56.174 Sivačik OstravskiStanislav Lička
Tomáš Kubečka
SO 05:08SO 06:33SO 10:39SO 13:51SO 18:51NE 00:0726:07
57.278 Tomáš a HonzaJan Holec
Jana Glabažňová
SO 03:44SO 05:23SO 09:34SO 12:17SO 17:31NE 00:2026:20
58.201 podruhé neFilip Čapek
Marek Klein
SO 04:29SO 06:02SO 10:04SO 12:47SO 18:14NE 00:2126:21
59.69 FC GUČUMiroslav Čulík
Petr Gurný
SO 04:06SO 05:36SO 09:50SO 12:41SO 18:05NE 00:2726:27
60.217 Šuk a HekTomáš Obr
Ondřej Mánek
SO 04:26SO 06:02SO 10:14SO 12:57SO 18:13NE 00:2726:27
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
61.301 ŽenáčiTomáš Sládek
Richard Valta
SO 04:53SO 06:27SO 10:48SO 13:27SO 18:43NE 00:2826:28
62.311 Pink MistAnna Orsi
Csaba Riedlinger
SO 05:21SO 06:50SO 11:05SO 13:23SO 18:24NE 00:3526:35
63.267 SK Fighter Inside 1Martin Benc
Vojtěch Vozda
SO 03:22SO 04:44SO 09:36SO 12:17SO 18:14NE 00:4526:45
64.59 BananiMartin Tuharský
Radomír Benesz
SO 05:13SO 06:49SO 10:37SO 12:48SO 18:51NE 00:5326:53
65.47 Joch a Moja robkaJaroslav Pavelek
Jana Ramíková
SO 04:41SO 06:14SO 10:44SO 13:12SO 18:42NE 01:0827:08
66.20 X-TRAIL ORLOVÁ Tempaři ze SlezskaJan Šimčák
Lukáš Podolák
SO 04:42SO 06:14SO 10:45SO 13:05SO 18:50NE 01:0927:09
67.33 QUICK HIGHLANDERSRoman Bokol
Jiří Hartmann
SO 04:49SO 06:32SO 11:42SO 14:37SO 19:50NE 01:1027:10
68.274 KanciMiroslav Jančík
Jakub Ferenc
SO 03:38SO 05:10SO 09:39SO 12:37SO 18:35NE 01:1227:12
69.112 Už tam budem?Daniela Šimčíková
David Bělíček
SO 05:14SO 06:34SO 11:02SO 12:59SO 18:40NE 01:1327:13
70.154 Brothers ExpeditionBogdan Walek
Benjamin Walek
SO 04:56SO 06:39SO 10:42SO 13:47SO 19:17NE 01:2027:20
71.236 Žlutí hlemýždiPetr Hušek
Martina Vaváčková
SO 05:49SO 07:42SO 11:26SO 13:44SO 19:47NE 01:2027:20
72.223 Lucy a KurriLucie Odehnalová
Jaroslav Kouřil
SO 04:22SO 05:44SO 10:03SO 12:54SO 18:21NE 01:3827:38
73.329 PanošiMichal Greguš
Jakub Zdechovský
SO 05:17SO 07:12SO 11:43SO 14:49SO 20:33NE 02:1728:17
74.219 Borci v uvozovkáchJan Hanudeľ
Zbyněk Frai
SO 05:44SO 07:18SO 12:41SO 14:59SO 19:57NE 02:2028:20
75.30 ChujošlapiRadim Rybnikár
David Friedrich
SO 05:38SO 07:08SO 11:21SO 14:41SO 20:14NE 02:3128:31
76.170 Dva BratřiOndřej Šimik
Martin Šimik
SO 04:52SO 06:37SO 11:38SO 14:49SO 20:16NE 02:3728:37
77.186 Velký otazníkEva Černohorská
Tomáš Pop
SO 05:33SO 07:08SO 11:43SO 14:49SO 20:04NE 02:4028:40
78.325 TERC holkyLída Filipová
Kristýna Hájková
SO 05:49SO 07:12SO 11:47SO 14:49SO 20:41NE 02:4728:47
79.137 Handsome mens clubMiloš Bohoněk
Jakub Pecina
SO 04:44SO 06:27SO 10:57SO 13:17SO 18:24NE 02:5328:53
80.97 GenesisJakub Pípal
Miroslav Marťák
SO 04:41SO 06:06SO 09:59SO 12:40SO 18:35NE 02:5428:54
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
81.123 CS1000Martin Drozd
Tomáš Mrověc
SO 05:10SO 06:48SO 11:36SO 14:18SO 20:17NE 03:0029:00
82.11 L^2 Libor Vavrečka
Karel Podolák
SO 05:10SO 06:51SO 12:35SO 15:11SO 20:45NE 03:1029:10
83.133 My dvaŠimčík Vladimír
Pavla Šimčíková
SO 04:25SO 05:52SO 10:15SO 13:06SO 18:59NE 03:2729:27
84.190 Mongolský červJan Havelka
Ondřej Musil
SO 05:11SO 06:38SO 11:25SO 14:24SO 20:42NE 03:3029:30
85.177 Amici delle MontagneMartina Prchalová
Martin Fojtík
SO 06:34SO 08:29SO 13:42SO 16:01SO 21:00NE 03:3829:38
86.338 DémoniZdenka Kabátková
Petr Bulíček
SO 05:54SO 07:20SO 11:52SO 15:21SO 20:42NE 03:4329:43
87.161 Bohumínští mezkovéMichal Cieslar
Lukáš Babiš
SO 05:16SO 07:01SO 12:48SO 15:50SO 21:17NE 03:4429:44
88.225 TuláciMichal Heczko
Jiří Božoň
SO 05:34SO 07:46SO 13:13SO 15:43SO 21:50NE 03:5829:58
89.37 Prší krásněEva Handrejchová
Romana Kubicová
SO 05:40SO 07:29SO 11:29SO 14:29SO 20:34NE 04:2330:23
90.188 NepolepšitelníLibor Kubica
David Žilinský
SO 05:06SO 06:49SO 12:16SO 15:19SO 21:19NE 04:3430:34
91.222 108yŠtěpán Turek
David Konderla
SO 04:47SO 06:21SO 11:31SO 14:22SO 20:15NE 04:4130:41
92.337 TTTJózsef VERŐCEI
David Nagy
SO 05:35SO 07:26SO 12:16SO 15:55SO 21:56NE 04:4230:42
93.84 Palo a MatesPavel Pilch
Matěj Byrtus
SO 04:48SO 06:22SO 11:37SO 15:08SO 21:15NE 04:4330:43
94.275 HONNING GREVLINGERMichal Bartošek
Petr Herman
SO 05:11SO 06:47SO 12:12SO 14:31SO 20:16NE 04:5030:50
95.107 Krasavice inteligentníIvana Bohoňková
Vendula Bohoňková
SO 06:35SO 08:01SO 12:15SO 15:08SO 21:28NE 04:5130:51
96.144 hannibal ante portasradek cimala
josef hanibal
SO 04:37SO 06:18SO 10:49SO 15:26SO 21:08NE 04:5230:52
97.142 Cet a SátMiloš Bohoněk
Filip Šnajdr
SO 04:51SO 06:47SO 12:15SO 15:09SO 21:27NE 04:5230:52
98.229 Taková příjemná procházka..Lenka Čermáková
Dalibor Pimek
SO 05:10SO 07:33SO 12:29SO 16:43SO 21:15NE 04:5830:58
99.73 Kam to půjdeMarcel Kowalski
Radim Sieber
SO 06:31SO 08:05SO 13:46SO 16:56SO 21:43NE 05:3231:32
100.129 MazlikRobert Musil
Ivan Matys
SO 04:58SO 06:34SO 11:53SO 14:49SO 20:16NE 05:3431:34
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
101.134 Basta CosiDaniel Libertin
Ilja Korbel
SO 06:12SO 07:57SO 12:21SO 14:57SO 21:42NE 05:4031:40
102.241 Pojedeme pěškyVojtěch Karásek
Daniel Lotter
SO 05:14SO 07:08SO 11:37SO 14:44SO 20:14NE 05:4931:49
103.128 Ježkovy očiVendula Maulerová
Vojtěch Palát
SO 04:55SO 06:38SO 11:34SO 14:42SO 21:08NE 05:4931:49
104.101 GelnařiZuzana Gelnarová
Martin Gelnar
SO 07:50SO 09:37SO 14:13SO 17:06SO 22:00NE 06:0932:09
105.253 SK Fighter Inside Martin Ryzí
Vojtěch Rykr
SO 07:39SO 09:22SO 13:33SO 16:46SO 21:41NE 06:4932:49
106.194 MAZLIK 2Jan Mládek
Petr Toman
SO 04:59SO 06:34SO 11:54SO 13:47SO 17:1119:11
107.39 Beskydští tuleniTomáš Rek
Veronika Bubíková
SO 04:12SO 05:58SO 09:53SO 12:06SO 17:5219:52
108.8 Pudem si to svojeRadomír Chýlek
Michal Mázl
SO 05:50SO 07:28SO 10:57SO 13:39SO 18:5920:59
109.334 VILLAGERSTeodor Stojanovič
Matěj Fulnek
SO 05:40SO 07:28SO 12:13SO 14:56SO 20:4722:47
110.48 Přepálil & NerozchodilOndřej Lednický
Miroslav Tovaryš
SO 06:34SO 08:32SO 14:26SO 12:33SO 21:2123:21
111.10 Karle, to dáme!Břetislav Blahuta
Radomír Gaida
SO 05:03SO 06:32SO 10:37SO 13:16SO 21:2123:21
112.254 KabrasáciJan Zátka
David Braum
SO 04:11SO 05:44SO 10:18SO 13:35SO 21:3523:35
113.205 Vojta a MáraVojtěch Kozubík
Marek Sikora
SO 05:07SO 06:44SO 11:41SO 14:49SO 22:1124:11
114.24 Dojdem až dojdemZdeněk Svoboda
Petr Mašek
SO 05:10SO 06:55SO 11:36SO 14:49SO 23:1725:17
115.247 Školní tělocvikTereza Shrbená
Jan Karlec
SO 05:22SO 07:10SO 12:13SO 15:10SO 23:2325:23
116.94 Vychutnal a IgnorovalMarek Kíž
Radim Kříž
SO 06:29SO 08:07SO 12:38SO 15:43NE 00:1126:11
117.182 frikulínRadek Meloun
Zbyšek Meloun
SO 04:18SO 05:42SO 09:55SO 12:59NE 00:3926:39
118.7 DarmošlapovéDaniel Andrášik
Radim Kwaczek
SO 05:26SO 07:27SO 12:33SO 15:45NE 00:5626:56
119.207 JaRa KřaVaJana Vašendová
Radek Křenek
SO 06:10SO 08:25SO 14:00SO 17:11NE 01:2127:21
120.153 Puchejř a VlkMichal Mrázek
Jiří Strnad
SO 07:00SO 08:51SO 14:10SO 17:25NE 01:3427:34
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
121.21 Lucky LoosersLenka Litschmannová
Helena Haňáková
SO 07:29SO 09:26SO 15:11SO 17:57NE 01:4927:49
122.54 ÚleťáciMartina Pospíšilová
Milan Pohl
SO 05:52SO 08:00SO 14:38SO 17:15NE 01:5827:58
123.92 Brzda PlynDominik Vaverka
Michal Čapoun
SO 08:00SO 09:45SO 15:08SO 17:51NE 01:5927:59
124.210 Lovci chrtůRadek Chrobák
Jana Vančáková
SO 04:45SO 06:20SO 10:54SO 14:00NE 02:0028:00
125.233 Chrti HadrLenka Trunečková
Daniel Urban
SO 05:08SO 07:09SO 13:49SO 17:32NE 02:0228:02
126.165 Zajíc a želvaKateřina Krejčová
Petr Ptáčník
SO 06:08SO 08:03SO 13:55SO 16:52NE 02:1328:13
127.202 Hot Trip TeamBlanka Poláchová
Petra Nováková
SO 06:56SO 08:51SO 14:37SO 17:49NE 02:3128:31
128.3 Veteráni od PalamaOndra Fremunt
Jirka Blažek
SO 04:43SO 06:24SO 11:26SO 15:20NE 03:3429:34
129.181 MudráciVladimír Skrbek
Ondřej Kalivoda
SO 07:35SO 09:26SO 15:06SO 17:58NE 04:2230:22
130.280 dalkovepochody / NEUROMANCEROlaf Čihák
Ivan Martynek
SO 05:52SO 07:45SO 14:06SO 17:37NE 04:4630:46
131.118 Orienťácké troskyMichal Argaláš
Ondra Kantor
SO 04:05SO 05:35SO 11:53SO 16:1818:18
132.171 Milovníci horMartin Kotajny
Pavel Dohnal
SO 05:46SO 07:14SO 11:16SO 16:2218:22
133.83 pražáci na cestáchjenka horálková
kolář dudla
SO 05:06SO 06:50SO 11:52SO 17:0819:08
134.28 Sprinteři v duchoduBronislav Siuda
Petr Nogol
SO 05:33SO 07:30SO 12:40SO 17:1719:17
135.259 BlekekekePavel Březina
Petra Mücková
SO 04:21SO 05:54SO 12:32SO 17:2519:25
136.270 Seš-lostJakub Šindelář
Jiří Šindelář
SO 05:25SO 07:20SO 12:40SO 17:2819:28
137.66 PaLuMaryško Lukáš
Velínský Pavel
SO 05:13SO 06:45SO 11:41SO 18:2920:29
138.119 Turbo draciAleš Lutonský
Luděk Valko
SO 06:43SO 08:49SO 13:32SO 19:0221:02
139.244 ČUDLA & ČUDLAZdeněk Hájek
Iveta Motlová
SO 05:15SO 06:50SO 12:10SO 19:0621:06
140.175 Mikrobiolog a metrologHynek Fabián
Hana Kyselá
SO 05:48SO 07:45SO 14:05SO 19:1721:17
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
141.152 LůzrJan Vondrů
Matěj Marek
SO 07:12SO 08:52SO 13:23SO 19:4521:45
142.23 pS & dKPavel Švaňa
David Kolebač
SO 07:05SO 08:54SO 14:51SO 19:4921:49
143.287 Staflik a SpagetkaFrantisek Pasek
Jakub Rezac
SO 06:28SO 08:09SO 13:50SO 19:5521:55
144.70 TygřiceBarbora Dosoudilová
Zuzana Chmelíčková
SO 06:42SO 08:40SO 14:03SO 19:5621:56
145.77 KAMATEIvan Majorník
Ondra Machotka
SO 07:06SO 08:57SO 14:06SO 20:0222:02
146.232 315bJiří Žáček
Zdeněk Otta
SO 05:34SO 07:23SO 13:19SO 20:0522:05
147.121 Strahovští fofřiFilip Kallmünzer
Jiří Pisk
SO 06:44SO 08:44SO 13:32SO 20:1222:12
148.309 Vysoce integrovaníKamila Čížková
Lukáš Zábranský
SO 06:02SO 08:01SO 13:43SO 20:1422:14
149.308 Manažer přes HranolkyAleš Dvořák
Svatopluk Čech
SO 07:15SO 09:40SO 14:12SO 20:1822:18
150.109 Skoč do zdiJan Vakula
Petr Pávek
SO 07:17SO 09:14SO 15:05SO 20:2022:20
151.307 Pětkrát za dvě nociJiří Žaloudík
Eva Stískalová
SO 07:22SO 09:15SO 14:52SO 20:2122:21
152.226 NO NAZDARČestmír Kubíček
Hana Kubíčková
SO 07:11SO 09:04SO 14:22SO 20:2222:22
153.125 KubeličkaMartin Černý
Jakub Urban
SO 06:00SO 07:28SO 14:06SO 20:2722:27
154.61 Svéráz národního turismuMichala Mohylová
Daniel Hromádko
SO 07:50SO 09:35SO 15:09SO 20:3922:39
155.230 Chotěbuz teamRichard Jíra
Aneta Jírová
SO 06:47SO 08:55SO 15:02SO 20:4322:43
156.4 Lovci mamutůJiří Čihák
Adam Kocián
SO 07:02SO 09:01SO 14:33SO 21:0323:03
157.32 opět procházímeVeronika Samcová
Hana Goringerová
SO 07:26SO 09:49SO 16:06SO 21:1523:15
158.224 ZkratkaJan Divín
Josef Zátopek
SO 07:19SO 09:28SO 15:29SO 21:1723:17
159.277 Mám DoST AleDuAleš Litschmann
Dušan Prejda
SO 07:40SO 09:28SO 15:43SO 21:1823:18
160.213 RGJakub Sláma
Dan Dvořák
SO 08:07SO 10:07SO 15:04SO 21:2423:24
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
161.18 NulyPetr Bruckner
Jan Samko
SO 08:35SO 10:35SO 15:53SO 21:2423:24
162.214 Radec a FanóšRadislav Zemandl
František Andrašík
SO 06:31SO 08:16SO 15:04SO 21:3123:31
163.208 PET 306Dagmar Opolková
Petr Opolka
SO 08:21SO 10:15SO 15:39SO 21:4123:41
164.64 SPONA TepliceMartin Richter
Tomáš Janík
SO 07:51SO 09:41SO 15:30SO 21:4923:49
165.85 VzhuruDoluJaroslav Ožana
Jana Přibylová
SO 07:33SO 09:12SO 14:59SO 21:4923:49
166.71 SPONA TepliceJan Havlátko
Alena Havlátková
SO 07:36SO 09:41SO 15:30SO 21:5123:51
167.209 Green KingTomáš Král
Jiří Zelenka
SO 07:35SO 09:26SO 15:12SO 22:0724:07
168.50 KaJ?Jana Czyžová
Krystyna Ogrocká
SO 08:34SO 10:13SO 15:57SO 22:2224:22
169.327 Utopený sněhulákAleš Válek
Emil Schwarzer
SO 08:32SO 10:33SO 15:54SO 22:4024:40
170.276 KačeřiJiří Diviš
Ondřej Kubík
SO 06:57SO 09:13SO 15:05SO 22:4924:49
171.143 GoroleJiří Olšanský
Radek Tomčala
SO 07:26SO 09:40SO 15:40SO 22:5924:59
172.34 Bazinga!Marie Pavlasová
Juráš Lasovský
SO 08:01SO 10:05SO 15:46SO 23:0025:00
173.147 buchtíciJosef Buchta
Petr Miškář
SO 06:17SO 08:13SO 15:31SO 23:0725:07
174.187 RASAKOPavel Hamouz
Štěpán Kopřiva
SO 06:47SO 08:52SO 15:13SO 23:2525:25
175.291 pM & dBPetr Maralík
David Birke
SO 08:11SO 10:23SO 16:15SO 23:2625:26
176.9 BamboochaPavel Píša
Václav Píša
SO 08:23SO 10:15SO 15:46SO 23:3525:35
177.191 R.I.P.Petr Kobiernicki
Kristýna Szeligová
SO 06:25SO 08:14SO 15:26SO 23:3725:37
178.184 Vochechucelulózní deoxyribonukleosebepoháněčiHana Štikarová
Michal Štikar
SO 07:14SO 10:15SO 16:26SO 23:5025:50
179.51 Burani z OstravyTomáš Hrachovec
Dominik Plíhal
SO 05:14SO 07:07SO 13:53SO 23:5125:51
180.321 Šerpa a synJan Procházka
Ladislav Zámečník
SO 07:52SO 10:09SO 16:08NE 00:5926:59
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
181.76 Tannenberg GruppeMartin Kejkula
Jan Kavínek
SO 07:22SO 09:46SO 15:46NE 01:3927:39
182.12 Panda na útěkuEliška Majorová
Klára Pilíková
SO 09:12SO 10:45SO 16:20NE 07:3731:37
183.211 JeseničáciRadomír Neugebauer
Rostislav Blaho
SO 05:09SO 06:59SO 14:4816:48
184.106 The AsimuthsAleš Trýzna
Jiří Charvát
SO 04:28SO 06:08SO 15:1817:18
185.282 Xtrip oi kcOndřej Kříž
Ivan Chlebovec
SO 04:14SO 05:44SO 15:4817:48
186.1 Sova a zajícJakub Skalický
Petra Valíková
SO 06:28SO 08:09SO 16:1318:13
187.169 Rocky Mountain WayMilan Šulc
Karel Vlček
SO 06:15SO 08:14SO 17:1819:18
188.252 Valmez teamPetr Stančík
Jana Štěpánková
SO 08:39SO 10:59SO 17:4019:40
189.300 BoulderistiPeter Matula
Martin Pavlásek
SO 06:51SO 08:34SO 17:5019:50
190.196 Tygřík a AmálkaTereza Hercigová
Tomáš Ptáček
SO 07:36SO 09:14SO 19:2821:28
191.336 Osedlaný divočákVlastimil Wilder
Tomáš Sedlatý
SO 07:39SO 10:08SO 19:3021:30
192.335 Zkusit šušnOndřej Jesina
Lucie Rybova
SO 07:38SO 10:08SO 19:3021:30
193.272 TýmEliška Hasníková
Lukáš Rusek
SO 08:05SO 10:07SO 20:3122:31
194.266 Chlísti líníZbyněk Vondrák
Petr Schimm
SO 08:0010:00
195.58 MrtekMartin Šicha
Ondřej Marek
SO 02:58SO 04:13SO 07:48SO 09:58SO 14:25
196.305 LuOn KoBeLucie Kohoutková
Ondřej Beránek
SO 04:59SO 06:44SO 11:02SO 13:23SO 19:27
197.43 To BýváJakub Ambrož
Adam Holub
SO 04:57SO 06:30SO 11:01SO 13:56SO 19:35
198.2 Koupit nízko prodat vysokoMiroslav Skála
Zuzana Skálová
SO 05:07SO 06:31SO 10:00SO 13:59SO 19:41
199.60 Mravenci od Baby JagyAleš Fajkus
Marek Pytlík
SO 05:34SO 07:05SO 11:37SO 14:30SO 19:45
200.264 Salomon-suunto/OPAVANETMarek Navrátil
Jan Zemaník
SO 01:42SO 02:34SO 05:15SO 08:09
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
201.49 Chilli ManiacsPavel Škabraha
Jan Kretek
SO 03:38SO 05:12SO 09:26SO 12:25
202.89 baňkořiZdeněk Košut
Bohuslav Körner
SO 04:20SO 05:50SO 11:24SO 14:19
203.5 Czech & Slovak Fičák TeamPeter Szabados
Iva Csatová
SO 05:49SO 07:23SO 12:23SO 14:58
204.88 Buchtičky s krémemJanek Mencner
Lukáš Košut
SO 05:00SO 07:04SO 12:16SO 15:08
205.286 Nejlepší týmKristýna Bubíková
Tomáš Křikal
SO 05:09SO 07:10SO 13:49SO 16:48
206.234 CunamiZdeněk Vaculík
Tomáš Minka
SO 05:39SO 07:37SO 14:51SO 17:20
207.265 HEAT :DSáva Vaško
Tomáš Harkabus
SO 05:31SO 07:59SO 14:38SO 17:22
208.57 2 SkřítciJiří Kovařík
David Jablonský
SO 06:57SO 08:44SO 07:56
209.100 MethylVladislav Moureček
Tomáš Ostádal
SO 04:39SO 06:05SO 10:39
210.239 TABUTereza Galiová
Branislav Devečka
SO 04:30SO 06:17SO 11:18
211.25 Z gauczaJiří Křepel
David Czyž
SO 04:45SO 06:39SO 12:09
212.14 troskyTomáš Fluksa
Dušan Pavelek
SO 04:46SO 07:04SO 13:46
213.78 Kupředu a vzhůruMarek Jánošík
Karla Kaletová
SO 07:21SO 09:26SO 15:02
214.292 Batman & IggyPavel Karvan
Jiří Čírtek
SO 06:59SO 09:13SO 15:05
215.91 Chlupaté prdeleJan Liška
Lucie Nakládalová
SO 07:37SO 09:43SO 16:55
216.340 Sherpa Matej Fabšík
Jakub Řídel
SO 01:40SO 03:15
217.203 Adidas Terrex 2Rostislav Filipec
Lukáš Vrobel
SO 02:54SO 03:55
218.271 Ace of spadesKateřina Piechowicz
Jiří Piechowicz
SO 03:57SO 05:18
219.228 Opava- PlzeňJanis Andronikidis
Jan Pašek
SO 03:45SO 05:20
220.93 I cesta může být cílDavid Koňař
Tomáš Stolař
SO 05:07SO 07:07
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
221.339 Lachtaní šunka!Veronika Benešová
Lenka Levíčková
SO 05:15SO 07:47
222.238 Bored millionairesDavid Kudrna
Petr Růžička
SO 06:50SO 08:38
223.120 LJLuce Kolečková
Honcek Chovanec
SO 07:09SO 09:29
224.249 2 na 9Miroslav Turak
Ivo margieta
SO 07:28SO 09:39
225.193 MakronožkyMichal Hrabí
Šárka Hrabí
SO 07:25SO 09:43
226.298 Z hecuMatěj Stanek
Milan Neděla
SO 07:37SO 10:10
227.35 MyAntonín Tulach
Martina Jakobová
SO 08:34SO 10:14
228.72 KuritakyPetr Pavlas
Radomír Belík
SO 08:50SO 10:33
229.110 Svatební cesta do JiljíPetr Haman
Hana Hamanová
SO 09:32SO 11:00
230.195 Ötzi & ÖtziAndrzej Twardzik
Piotr Adamczyk
SO 04:38
231.216 UFO OstravaMartin Holík
Aleš Hranický
SO 05:56
232.240 O.S.H. týmJiří Hrachovec
Petr Liszka
SO 06:13
233.331 kraveřiDaniel Ollé
Lukáš Vacula
SO 06:25
234.104 Návštěvníci (z) KočkyIvo Mičulka
Vojtěch Pustovka
SO 08:39
235.160 MVMiroslava Vamberová
Vít Kadeřábek
SO 08:57
236.218 pakováciMichal Povýšil
Jiří Hastík
SO 09:28
237.323 Dáme toLydie Charouzová
Jonny Skřídlovský
SO 09:31
238.320 MarulaMartin Dyrda
Urszula Waszutová
SO 09:38
239.163 Dobytí Mount McKinleyLenka Jurečková
Renata Gorniaková
SO 09:40
240.176 Blesk a vítrMiroslav Týbl
Michaela Vrbová
SO 09:54
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5KB6Čas
241.180 Meteleskum bleskumMiloslav Havrlík
Petr Malíř
SO 09:58
242.199 Co bolí, to sílíNikola Hájková
Michal Potočný
SO 09:58
243.324 Correct Horse Battery StaplePetr Veselý
Phillip Jorgensen
SO 09:59
244.221 Ne znamená anoMíša Trnková
Vojta Sokol
SO 10:00
245.44 BandidasKlasová Michala
Hellemannová Lenka
246.132 EX-trémistiMichaela Kalabusová
Michal Chalupa
247.90 X-TRAIL ORLOVÁ Tucznak a SznekAneta Sajdok
Petr Bujok
248.145 ceczkoAdam Zubek
Luděk Čermák
249.146 L4L5S1Tomáš Nahorniak
Vladimír Polák
250.189 Seklí v rokliKateřina Tomčalová
Vendula Šebečková
251.204 Barani z BeskydMichal Staš
Tomáš Peter
252.284 Vyhrajem to!Martina Třísková
Zuzana Karkoszková
253.318 LAO LAORadek Jahn
Jiří Tvardík
254.185 Jackob teamJakub Chyňava
Fanda Linduška
255.231 HrrDavid Jurajda
Tomáš Hruškovský
256.251 Žízniví poutníciMarek Kočí
Michal Sušila
257.297 Jen tak do přírodyMichal Holoušek
Zuzana Kroutilová
258.332 PsiLukáš Polášek
Martin Heimer
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5
1.197 TERC VšechoviceMartin Stárek
Tomáš Svoboda
SO 01:38SO 02:29SO 05:08SO 06:43SO 09:45
2.255 Adidas Terex - ContinentalMichal Čeladník
Filip Šilar
SO 01:49SO 02:45SO 05:33SO 07:16SO 10:25
3.245 Velkej a MalejMíra Seidl
Honza Kotyk
SO 01:42SO 02:53SO 05:45SO 07:23SO 10:47
4.262 SALOMON/SUUNTOTomáš Petreček
Jaroslav Krajník
SO 01:53SO 02:50SO 05:55SO 07:46SO 11:16
5.29 ChrochruniVít Otevřel
Radomír Spratek
SO 02:42SO 03:42SO 06:32SO 08:18SO 11:30
6.242 Czech Adidas AR Team/2Pavel Blabla
Zbyněk Cypra
SO 01:42SO 02:45SO 05:51SO 08:22SO 11:39
7.6 FousáčiJiří Hojdysz
Martin Hamrozi
SO 03:00SO 04:16SO 07:22SO 09:12SO 12:52
8.314 Hungáry teamIstván Rudolf
László barta
SO 02:57SO 04:01SO 07:14SO 09:00SO 12:56
9.333 Grapa team LRDušan Lichý
Edvard Rajnoch
SO 03:01SO 04:10SO 07:17SO 09:17SO 13:14
10.310 CZECH ADIDAS AR TEAMKlára Rampírová
Marek Novotný
SO 03:12SO 04:23SO 07:37SO 09:26SO 13:28
11.13 XRNNRSJan Martyčák
Anna Čajková
SO 03:31SO 04:38SO 07:57SO 09:59SO 13:43
12.53 Koleček jangbojzRadek Toman
Adam Zezula
SO 02:55SO 03:58SO 07:07SO 09:45SO 13:51
13.52 Loko BoysKaspars Osis
Honza Marek
SO 02:42SO 03:47SO 07:05SO 09:08SO 13:55
14.261 MrkvičkyRadovan Bordovský
Miroslav Čada
SO 03:11SO 04:24SO 07:56SO 09:56SO 14:08
15.279 podpora hyenMilan Beneš
Ladislav Jílek
SO 03:13SO 04:25SO 08:05SO 10:02SO 14:10
16.58 MrtekMartin Šicha
Ondřej Marek
SO 02:58SO 04:13SO 07:48SO 09:58SO 14:25
17.151 KrknulaLucie Matrková
Jan Tojnar
SO 04:05SO 05:17SO 08:30SO 10:31SO 14:37
18.330 TEAM SPORTTomáš Trbula
Jan Suchomel
SO 03:15SO 04:24SO 08:01SO 10:38SO 14:38
19.17 NEPOUČITELÍTomáš Daňa
Radim Bernat
SO 03:03SO 04:20SO 07:47SO 10:27SO 14:41
20.55 Sherpové z BeskydPřemysl Kocyan
Marek Rucki
SO 03:14SO 04:24SO 07:56SO 10:11SO 14:54
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5
21.114 Bludné balvanyVladimír Hora
Magda Horová
SO 03:10SO 04:36SO 08:22SO 10:31SO 15:11
22.22 Abadžikra! - HO TJ TŽHonza Groš
Bogdan Krupa
SO 03:36SO 04:53SO 08:12SO 10:11SO 15:12
23.215 GP KolínMilan Římal
Monika Vavrochová
SO 03:42SO 05:09SO 09:05SO 11:19SO 15:17
24.141 STS Chvojkovice BrodJan Geletic
David Lutr
SO 03:26SO 04:48SO 08:40SO 10:50SO 15:20
25.319 J&RJiří Hrubeš
Renata Linhartová
SO 03:41SO 04:55SO 08:24SO 11:01SO 15:25
26.294 ZATO TeamFilip Tomeš
Libor Závorka
SO 03:16SO 04:37SO 08:14SO 10:13SO 15:27
27.36 Jaderný odpadFilip Kowalski
Tomáš Kohn
SO 03:34SO 04:52SO 08:50SO 11:12SO 15:36
28.315 Crazy CamelsStanislav Janků
Josef Šlanhof
SO 04:06SO 05:39SO 08:58SO 11:20SO 15:37
29.162 Pražské JizerkyJiří Hofman
Milan Mikulášek
SO 03:45SO 05:04SO 08:29SO 10:50SO 15:46
30.303 TERC Potkaly se na SlapechPetra Bielinová
Eliška Čerňanská
SO 03:28SO 04:49SO 08:49SO 10:51SO 15:56
31.139 LumpíkMartin Ráček
Přemysl Bejda
SO 03:38SO 05:05SO 09:01SO 11:25SO 16:03
32.167 After FITMiroslav Sokol
Tomáš Popela
SO 03:32SO 04:53SO 08:36SO 10:26SO 16:12
33.15 FičetRadim Černý
Radomír Viej
SO 04:04SO 05:19SO 09:03SO 11:21SO 16:18
34.150 Mirek Dušín a RychlonožkaJan Matas
Pavel Procházka
SO 02:50SO 04:00SO 08:10SO 10:30SO 16:18
35.227 Happy Tree FriendsRomana Červinkový
Franta Uher
SO 03:56SO 05:12SO 09:04SO 11:30SO 16:20
36.103 Anglické košileJiří Ježek
Jiří Čapla
SO 04:10SO 05:29SO 09:15SO 11:25SO 16:30
37.46 Proč letos nedojít?Ondřej Daněk
Tereza Gimunová
SO 04:06SO 05:31SO 09:22SO 11:55SO 16:38
38.135 Aspoň tyčku!Radim Franek
Pavel Krumpholz
SO 03:34SO 04:46SO 08:31SO 11:06SO 16:50
39.86 HO Tatran HavířovIvan Čermák
Ludvík Viejowsky
SO 04:12SO 05:58SO 09:54SO 12:04SO 16:51
40.122 Strojaři idnesTomáš Krupa
Jan Hurta
SO 04:13SO 05:38SO 09:37SO 12:17SO 17:06
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5
41.26 Svobodní ValašiLukáš Svoboda
Adam Valach
SO 03:46SO 05:19SO 08:54SO 11:26SO 17:08
42.131 wolframTomáš Sikora
Pavel Rataj
SO 04:13SO 05:34SO 09:55SO 12:12SO 17:14
43.173 LH ExtremJan Selník
Pavel Česlík
SO 04:30SO 05:53SO 09:24SO 11:57SO 17:18
44.75 Opilý korábZuzana Hendrychová
Kristýna Skalická
SO 03:14SO 04:37SO 08:49SO 10:50SO 17:19
45.27 Poštovní mrožTomáš Strachota
Bronislav Přibyl
SO 04:27SO 05:40SO 10:09SO 12:40SO 17:25
46.108 Dies IteriRadim Vansa
Honza Blažek
SO 04:14SO 05:29SO 09:33SO 12:33SO 17:27
47.65 SK FugaLumír Hlaváč
Viktor Kubitz
SO 04:01SO 05:31SO 09:12SO 11:54SO 17:27
48.113 Panta rheiJaroslav Koptiš
Tomáš Zágoršek
SO 05:03SO 06:27SO 10:34SO 13:17SO 17:28
49.278 Tomáš a HonzaJan Holec
Jana Glabažňová
SO 03:44SO 05:23SO 09:34SO 12:17SO 17:31
50.31 Beskydy LoosersJan Klíma
Kamil Duba
SO 03:51SO 05:18SO 09:29SO 12:23SO 17:32
51.82 LanškrouňáciPetr Kovařík
Jan Šettner
SO 04:40SO 06:07SO 10:49SO 12:49SO 17:55
52.42 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU...?Michal Šrubař
Martin Bajer
SO 05:46SO 07:12SO 10:51SO 13:02SO 17:59
53.69 FC GUČUMiroslav Čulík
Petr Gurný
SO 04:06SO 05:36SO 09:50SO 12:41SO 18:05
54.38 Ježibabí rosolEva Zborníková
Lenka Váchová
SO 04:34SO 05:57SO 10:23SO 13:05SO 18:07
55.136 SK Valašského královstvíIvo Kuznik
Lukáš Smejkal
SO 04:04SO 05:36SO 10:24SO 12:46SO 18:07
56.212 Extra výzvaJosef Ščerba
Věra Ščerbová
SO 04:40SO 06:05SO 08:22SO 12:47SO 18:08
57.192 Brašulje!!Petr Konieczny
Jan Konieczny
SO 05:09SO 06:54SO 10:51SO 13:00SO 18:09
58.217 Šuk a HekTomáš Obr
Ondřej Mánek
SO 04:26SO 06:02SO 10:14SO 12:57SO 18:13
59.201 podruhé neFilip Čapek
Marek Klein
SO 04:29SO 06:02SO 10:04SO 12:47SO 18:14
60.267 SK Fighter Inside 1Martin Benc
Vojtěch Vozda
SO 03:22SO 04:44SO 09:36SO 12:17SO 18:14
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5
61.223 Lucy a KurriLucie Odehnalová
Jaroslav Kouřil
SO 04:22SO 05:44SO 10:03SO 12:54SO 18:21
62.311 Pink MistAnna Orsi
Csaba Riedlinger
SO 05:21SO 06:50SO 11:05SO 13:23SO 18:24
63.137 Handsome mens clubMiloš Bohoněk
Jakub Pecina
SO 04:44SO 06:27SO 10:57SO 13:17SO 18:24
64.274 KanciMiroslav Jančík
Jakub Ferenc
SO 03:38SO 05:10SO 09:39SO 12:37SO 18:35
65.97 GenesisJakub Pípal
Miroslav Marťák
SO 04:41SO 06:06SO 09:59SO 12:40SO 18:35
66.112 Už tam budem?Daniela Šimčíková
David Bělíček
SO 05:14SO 06:34SO 11:02SO 12:59SO 18:40
67.47 Joch a Moja robkaJaroslav Pavelek
Jana Ramíková
SO 04:41SO 06:14SO 10:44SO 13:12SO 18:42
68.301 ŽenáčiTomáš Sládek
Richard Valta
SO 04:53SO 06:27SO 10:48SO 13:27SO 18:43
69.20 X-TRAIL ORLOVÁ Tempaři ze SlezskaJan Šimčák
Lukáš Podolák
SO 04:42SO 06:14SO 10:45SO 13:05SO 18:50
70.174 Sivačik OstravskiStanislav Lička
Tomáš Kubečka
SO 05:08SO 06:33SO 10:39SO 13:51SO 18:51
71.59 BananiMartin Tuharský
Radomír Benesz
SO 05:13SO 06:49SO 10:37SO 12:48SO 18:51
72.79 TurbomyšáciJiří Fluksa
Aleš Tulach
SO 03:37SO 04:52SO 09:54SO 13:56SO 18:56
73.133 My dvaŠimčík Vladimír
Pavla Šimčíková
SO 04:25SO 05:52SO 10:15SO 13:06SO 18:59
74.154 Brothers ExpeditionBogdan Walek
Benjamin Walek
SO 04:56SO 06:39SO 10:42SO 13:47SO 19:17
75.305 LuOn KoBeLucie Kohoutková
Ondřej Beránek
SO 04:59SO 06:44SO 11:02SO 13:23SO 19:27
76.43 To BýváJakub Ambrož
Adam Holub
SO 04:57SO 06:30SO 11:01SO 13:56SO 19:35
77.2 Koupit nízko prodat vysokoMiroslav Skála
Zuzana Skálová
SO 05:07SO 06:31SO 10:00SO 13:59SO 19:41
78.60 Mravenci od Baby JagyAleš Fajkus
Marek Pytlík
SO 05:34SO 07:05SO 11:37SO 14:30SO 19:45
79.236 Žlutí hlemýždiPetr Hušek
Martina Vaváčková
SO 05:49SO 07:42SO 11:26SO 13:44SO 19:47
80.33 QUICK HIGHLANDERSRoman Bokol
Jiří Hartmann
SO 04:49SO 06:32SO 11:42SO 14:37SO 19:50
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5
81.219 Borci v uvozovkáchJan Hanudeľ
Zbyněk Frai
SO 05:44SO 07:18SO 12:41SO 14:59SO 19:57
82.186 Velký otazníkEva Černohorská
Tomáš Pop
SO 05:33SO 07:08SO 11:43SO 14:49SO 20:04
83.30 ChujošlapiRadim Rybnikár
David Friedrich
SO 05:38SO 07:08SO 11:21SO 14:41SO 20:14
84.241 Pojedeme pěškyVojtěch Karásek
Daniel Lotter
SO 05:14SO 07:08SO 11:37SO 14:44SO 20:14
85.222 108yŠtěpán Turek
David Konderla
SO 04:47SO 06:21SO 11:31SO 14:22SO 20:15
86.170 Dva BratřiOndřej Šimik
Martin Šimik
SO 04:52SO 06:37SO 11:38SO 14:49SO 20:16
87.275 HONNING GREVLINGERMichal Bartošek
Petr Herman
SO 05:11SO 06:47SO 12:12SO 14:31SO 20:16
88.129 MazlikRobert Musil
Ivan Matys
SO 04:58SO 06:34SO 11:53SO 14:49SO 20:16
89.123 CS1000Martin Drozd
Tomáš Mrověc
SO 05:10SO 06:48SO 11:36SO 14:18SO 20:17
90.329 PanošiMichal Greguš
Jakub Zdechovský
SO 05:17SO 07:12SO 11:43SO 14:49SO 20:33
91.37 Prší krásněEva Handrejchová
Romana Kubicová
SO 05:40SO 07:29SO 11:29SO 14:29SO 20:34
92.325 TERC holkyLída Filipová
Kristýna Hájková
SO 05:49SO 07:12SO 11:47SO 14:49SO 20:41
93.190 Mongolský červJan Havelka
Ondřej Musil
SO 05:11SO 06:38SO 11:25SO 14:24SO 20:42
94.338 DémoniZdenka Kabátková
Petr Bulíček
SO 05:54SO 07:20SO 11:52SO 15:21SO 20:42
95.11 L^2 Libor Vavrečka
Karel Podolák
SO 05:10SO 06:51SO 12:35SO 15:11SO 20:45
96.177 Amici delle MontagneMartina Prchalová
Martin Fojtík
SO 06:34SO 08:29SO 13:42SO 16:01SO 21:00
97.144 hannibal ante portasradek cimala
josef hanibal
SO 04:37SO 06:18SO 10:49SO 15:26SO 21:08
98.128 Ježkovy očiVendula Maulerová
Vojtěch Palát
SO 04:55SO 06:38SO 11:34SO 14:42SO 21:08
99.84 Palo a MatesPavel Pilch
Matěj Byrtus
SO 04:48SO 06:22SO 11:37SO 15:08SO 21:15
100.229 Taková příjemná procházka..Lenka Čermáková
Dalibor Pimek
SO 05:10SO 07:33SO 12:29SO 16:43SO 21:15
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4KB5
101.161 Bohumínští mezkovéMichal Cieslar
Lukáš Babiš
SO 05:16SO 07:01SO 12:48SO 15:50SO 21:17
102.188 NepolepšitelníLibor Kubica
David Žilinský
SO 05:06SO 06:49SO 12:16SO 15:19SO 21:19
103.142 Cet a SátMiloš Bohoněk
Filip Šnajdr
SO 04:51SO 06:47SO 12:15SO 15:09SO 21:27
104.107 Krasavice inteligentníIvana Bohoňková
Vendula Bohoňková
SO 06:35SO 08:01SO 12:15SO 15:08SO 21:28
105.253 SK Fighter Inside Martin Ryzí
Vojtěch Rykr
SO 07:39SO 09:22SO 13:33SO 16:46SO 21:41
106.134 Basta CosiDaniel Libertin
Ilja Korbel
SO 06:12SO 07:57SO 12:21SO 14:57SO 21:42
107.73 Kam to půjdeMarcel Kowalski
Radim Sieber
SO 06:31SO 08:05SO 13:46SO 16:56SO 21:43
108.225 TuláciMichal Heczko
Jiří Božoň
SO 05:34SO 07:46SO 13:13SO 15:43SO 21:50
109.337 TTTJózsef VERŐCEI
David Nagy
SO 05:35SO 07:26SO 12:16SO 15:55SO 21:56
110.101 GelnařiZuzana Gelnarová
Martin Gelnar
SO 07:50SO 09:37SO 14:13SO 17:06SO 22:00
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4
1.197 TERC VšechoviceMartin Stárek
Tomáš Svoboda
SO 01:38SO 02:29SO 05:08SO 06:43
2.255 Adidas Terex - ContinentalMichal Čeladník
Filip Šilar
SO 01:49SO 02:45SO 05:33SO 07:16
3.245 Velkej a MalejMíra Seidl
Honza Kotyk
SO 01:42SO 02:53SO 05:45SO 07:23
4.262 SALOMON/SUUNTOTomáš Petreček
Jaroslav Krajník
SO 01:53SO 02:50SO 05:55SO 07:46
5.264 Salomon-suunto/OPAVANETMarek Navrátil
Jan Zemaník
SO 01:42SO 02:34SO 05:15SO 08:09
6.29 ChrochruniVít Otevřel
Radomír Spratek
SO 02:42SO 03:42SO 06:32SO 08:18
7.242 Czech Adidas AR Team/2Pavel Blabla
Zbyněk Cypra
SO 01:42SO 02:45SO 05:51SO 08:22
8.314 Hungáry teamIstván Rudolf
László barta
SO 02:57SO 04:01SO 07:14SO 09:00
9.52 Loko BoysKaspars Osis
Honza Marek
SO 02:42SO 03:47SO 07:05SO 09:08
10.6 FousáčiJiří Hojdysz
Martin Hamrozi
SO 03:00SO 04:16SO 07:22SO 09:12
11.333 Grapa team LRDušan Lichý
Edvard Rajnoch
SO 03:01SO 04:10SO 07:17SO 09:17
12.310 CZECH ADIDAS AR TEAMKlára Rampírová
Marek Novotný
SO 03:12SO 04:23SO 07:37SO 09:26
13.53 Koleček jangbojzRadek Toman
Adam Zezula
SO 02:55SO 03:58SO 07:07SO 09:45
14.261 MrkvičkyRadovan Bordovský
Miroslav Čada
SO 03:11SO 04:24SO 07:56SO 09:56
15.58 MrtekMartin Šicha
Ondřej Marek
SO 02:58SO 04:13SO 07:48SO 09:58
16.13 XRNNRSJan Martyčák
Anna Čajková
SO 03:31SO 04:38SO 07:57SO 09:59
17.279 podpora hyenMilan Beneš
Ladislav Jílek
SO 03:13SO 04:25SO 08:05SO 10:02
18.55 Sherpové z BeskydPřemysl Kocyan
Marek Rucki
SO 03:14SO 04:24SO 07:56SO 10:11
19.22 Abadžikra! - HO TJ TŽHonza Groš
Bogdan Krupa
SO 03:36SO 04:53SO 08:12SO 10:11
20.294 ZATO TeamFilip Tomeš
Libor Závorka
SO 03:16SO 04:37SO 08:14SO 10:13
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4
21.167 After FITMiroslav Sokol
Tomáš Popela
SO 03:32SO 04:53SO 08:36SO 10:26
22.17 NEPOUČITELÍTomáš Daňa
Radim Bernat
SO 03:03SO 04:20SO 07:47SO 10:27
23.150 Mirek Dušín a RychlonožkaJan Matas
Pavel Procházka
SO 02:50SO 04:00SO 08:10SO 10:30
24.151 KrknulaLucie Matrková
Jan Tojnar
SO 04:05SO 05:17SO 08:30SO 10:31
25.114 Bludné balvanyVladimír Hora
Magda Horová
SO 03:10SO 04:36SO 08:22SO 10:31
26.330 TEAM SPORTTomáš Trbula
Jan Suchomel
SO 03:15SO 04:24SO 08:01SO 10:38
27.141 STS Chvojkovice BrodJan Geletic
David Lutr
SO 03:26SO 04:48SO 08:40SO 10:50
28.162 Pražské JizerkyJiří Hofman
Milan Mikulášek
SO 03:45SO 05:04SO 08:29SO 10:50
29.75 Opilý korábZuzana Hendrychová
Kristýna Skalická
SO 03:14SO 04:37SO 08:49SO 10:50
30.303 TERC Potkaly se na SlapechPetra Bielinová
Eliška Čerňanská
SO 03:28SO 04:49SO 08:49SO 10:51
31.319 J&RJiří Hrubeš
Renata Linhartová
SO 03:41SO 04:55SO 08:24SO 11:01
32.135 Aspoň tyčku!Radim Franek
Pavel Krumpholz
SO 03:34SO 04:46SO 08:31SO 11:06
33.36 Jaderný odpadFilip Kowalski
Tomáš Kohn
SO 03:34SO 04:52SO 08:50SO 11:12
34.215 GP KolínMilan Římal
Monika Vavrochová
SO 03:42SO 05:09SO 09:05SO 11:19
35.315 Crazy CamelsStanislav Janků
Josef Šlanhof
SO 04:06SO 05:39SO 08:58SO 11:20
36.15 FičetRadim Černý
Radomír Viej
SO 04:04SO 05:19SO 09:03SO 11:21
37.139 LumpíkMartin Ráček
Přemysl Bejda
SO 03:38SO 05:05SO 09:01SO 11:25
38.103 Anglické košileJiří Ježek
Jiří Čapla
SO 04:10SO 05:29SO 09:15SO 11:25
39.26 Svobodní ValašiLukáš Svoboda
Adam Valach
SO 03:46SO 05:19SO 08:54SO 11:26
40.227 Happy Tree FriendsRomana Červinkový
Franta Uher
SO 03:56SO 05:12SO 09:04SO 11:30
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4
41.65 SK FugaLumír Hlaváč
Viktor Kubitz
SO 04:01SO 05:31SO 09:12SO 11:54
42.46 Proč letos nedojít?Ondřej Daněk
Tereza Gimunová
SO 04:06SO 05:31SO 09:22SO 11:55
43.173 LH ExtremJan Selník
Pavel Česlík
SO 04:30SO 05:53SO 09:24SO 11:57
44.86 HO Tatran HavířovIvan Čermák
Ludvík Viejowsky
SO 04:12SO 05:58SO 09:54SO 12:04
45.39 Beskydští tuleniTomáš Rek
Veronika Bubíková
SO 04:12SO 05:58SO 09:53SO 12:06
46.131 wolframTomáš Sikora
Pavel Rataj
SO 04:13SO 05:34SO 09:55SO 12:12
47.122 Strojaři idnesTomáš Krupa
Jan Hurta
SO 04:13SO 05:38SO 09:37SO 12:17
48.278 Tomáš a HonzaJan Holec
Jana Glabažňová
SO 03:44SO 05:23SO 09:34SO 12:17
49.267 SK Fighter Inside 1Martin Benc
Vojtěch Vozda
SO 03:22SO 04:44SO 09:36SO 12:17
50.31 Beskydy LoosersJan Klíma
Kamil Duba
SO 03:51SO 05:18SO 09:29SO 12:23
51.49 Chilli ManiacsPavel Škabraha
Jan Kretek
SO 03:38SO 05:12SO 09:26SO 12:25
52.108 Dies IteriRadim Vansa
Honza Blažek
SO 04:14SO 05:29SO 09:33SO 12:33
53.48 Přepálil & NerozchodilOndřej Lednický
Miroslav Tovaryš
SO 06:34SO 08:32SO 14:26SO 12:33
54.274 KanciMiroslav Jančík
Jakub Ferenc
SO 03:38SO 05:10SO 09:39SO 12:37
55.27 Poštovní mrožTomáš Strachota
Bronislav Přibyl
SO 04:27SO 05:40SO 10:09SO 12:40
56.97 GenesisJakub Pípal
Miroslav Marťák
SO 04:41SO 06:06SO 09:59SO 12:40
57.69 FC GUČUMiroslav Čulík
Petr Gurný
SO 04:06SO 05:36SO 09:50SO 12:41
58.136 SK Valašského královstvíIvo Kuznik
Lukáš Smejkal
SO 04:04SO 05:36SO 10:24SO 12:46
59.212 Extra výzvaJosef Ščerba
Věra Ščerbová
SO 04:40SO 06:05SO 08:22SO 12:47
60.201 podruhé neFilip Čapek
Marek Klein
SO 04:29SO 06:02SO 10:04SO 12:47
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4
61.59 BananiMartin Tuharský
Radomír Benesz
SO 05:13SO 06:49SO 10:37SO 12:48
62.82 LanškrouňáciPetr Kovařík
Jan Šettner
SO 04:40SO 06:07SO 10:49SO 12:49
63.223 Lucy a KurriLucie Odehnalová
Jaroslav Kouřil
SO 04:22SO 05:44SO 10:03SO 12:54
64.217 Šuk a HekTomáš Obr
Ondřej Mánek
SO 04:26SO 06:02SO 10:14SO 12:57
65.112 Už tam budem?Daniela Šimčíková
David Bělíček
SO 05:14SO 06:34SO 11:02SO 12:59
66.182 frikulínRadek Meloun
Zbyšek Meloun
SO 04:18SO 05:42SO 09:55SO 12:59
67.192 Brašulje!!Petr Konieczny
Jan Konieczny
SO 05:09SO 06:54SO 10:51SO 13:00
68.42 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU...?Michal Šrubař
Martin Bajer
SO 05:46SO 07:12SO 10:51SO 13:02
69.38 Ježibabí rosolEva Zborníková
Lenka Váchová
SO 04:34SO 05:57SO 10:23SO 13:05
70.20 X-TRAIL ORLOVÁ Tempaři ze SlezskaJan Šimčák
Lukáš Podolák
SO 04:42SO 06:14SO 10:45SO 13:05
71.133 My dvaŠimčík Vladimír
Pavla Šimčíková
SO 04:25SO 05:52SO 10:15SO 13:06
72.47 Joch a Moja robkaJaroslav Pavelek
Jana Ramíková
SO 04:41SO 06:14SO 10:44SO 13:12
73.10 Karle, to dáme!Břetislav Blahuta
Radomír Gaida
SO 05:03SO 06:32SO 10:37SO 13:16
74.113 Panta rheiJaroslav Koptiš
Tomáš Zágoršek
SO 05:03SO 06:27SO 10:34SO 13:17
75.137 Handsome mens clubMiloš Bohoněk
Jakub Pecina
SO 04:44SO 06:27SO 10:57SO 13:17
76.311 Pink MistAnna Orsi
Csaba Riedlinger
SO 05:21SO 06:50SO 11:05SO 13:23
77.305 LuOn KoBeLucie Kohoutková
Ondřej Beránek
SO 04:59SO 06:44SO 11:02SO 13:23
78.301 ŽenáčiTomáš Sládek
Richard Valta
SO 04:53SO 06:27SO 10:48SO 13:27
79.254 KabrasáciJan Zátka
David Braum
SO 04:11SO 05:44SO 10:18SO 13:35
80.8 Pudem si to svojeRadomír Chýlek
Michal Mázl
SO 05:50SO 07:28SO 10:57SO 13:39
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4
81.236 Žlutí hlemýždiPetr Hušek
Martina Vaváčková
SO 05:49SO 07:42SO 11:26SO 13:44
82.154 Brothers ExpeditionBogdan Walek
Benjamin Walek
SO 04:56SO 06:39SO 10:42SO 13:47
83.194 MAZLIK 2Jan Mládek
Petr Toman
SO 04:59SO 06:34SO 11:54SO 13:47
84.174 Sivačik OstravskiStanislav Lička
Tomáš Kubečka
SO 05:08SO 06:33SO 10:39SO 13:51
85.79 TurbomyšáciJiří Fluksa
Aleš Tulach
SO 03:37SO 04:52SO 09:54SO 13:56
86.43 To BýváJakub Ambrož
Adam Holub
SO 04:57SO 06:30SO 11:01SO 13:56
87.2 Koupit nízko prodat vysokoMiroslav Skála
Zuzana Skálová
SO 05:07SO 06:31SO 10:00SO 13:59
88.210 Lovci chrtůRadek Chrobák
Jana Vančáková
SO 04:45SO 06:20SO 10:54SO 14:00
89.123 CS1000Martin Drozd
Tomáš Mrověc
SO 05:10SO 06:48SO 11:36SO 14:18
90.89 baňkořiZdeněk Košut
Bohuslav Körner
SO 04:20SO 05:50SO 11:24SO 14:19
91.222 108yŠtěpán Turek
David Konderla
SO 04:47SO 06:21SO 11:31SO 14:22
92.190 Mongolský červJan Havelka
Ondřej Musil
SO 05:11SO 06:38SO 11:25SO 14:24
93.37 Prší krásněEva Handrejchová
Romana Kubicová
SO 05:40SO 07:29SO 11:29SO 14:29
94.60 Mravenci od Baby JagyAleš Fajkus
Marek Pytlík
SO 05:34SO 07:05SO 11:37SO 14:30
95.275 HONNING GREVLINGERMichal Bartošek
Petr Herman
SO 05:11SO 06:47SO 12:12SO 14:31
96.33 QUICK HIGHLANDERSRoman Bokol
Jiří Hartmann
SO 04:49SO 06:32SO 11:42SO 14:37
97.30 ChujošlapiRadim Rybnikár
David Friedrich
SO 05:38SO 07:08SO 11:21SO 14:41
98.128 Ježkovy očiVendula Maulerová
Vojtěch Palát
SO 04:55SO 06:38SO 11:34SO 14:42
99.241 Pojedeme pěškyVojtěch Karásek
Daniel Lotter
SO 05:14SO 07:08SO 11:37SO 14:44
100.186 Velký otazníkEva Černohorská
Tomáš Pop
SO 05:33SO 07:08SO 11:43SO 14:49
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4
101.170 Dva BratřiOndřej Šimik
Martin Šimik
SO 04:52SO 06:37SO 11:38SO 14:49
102.129 MazlikRobert Musil
Ivan Matys
SO 04:58SO 06:34SO 11:53SO 14:49
103.329 PanošiMichal Greguš
Jakub Zdechovský
SO 05:17SO 07:12SO 11:43SO 14:49
104.325 TERC holkyLída Filipová
Kristýna Hájková
SO 05:49SO 07:12SO 11:47SO 14:49
105.205 Vojta a MáraVojtěch Kozubík
Marek Sikora
SO 05:07SO 06:44SO 11:41SO 14:49
106.24 Dojdem až dojdemZdeněk Svoboda
Petr Mašek
SO 05:10SO 06:55SO 11:36SO 14:49
107.334 VILLAGERSTeodor Stojanovič
Matěj Fulnek
SO 05:40SO 07:28SO 12:13SO 14:56
108.134 Basta CosiDaniel Libertin
Ilja Korbel
SO 06:12SO 07:57SO 12:21SO 14:57
109.5 Czech & Slovak Fičák TeamPeter Szabados
Iva Csatová
SO 05:49SO 07:23SO 12:23SO 14:58
110.219 Borci v uvozovkáchJan Hanudeľ
Zbyněk Frai
SO 05:44SO 07:18SO 12:41SO 14:59
111.84 Palo a MatesPavel Pilch
Matěj Byrtus
SO 04:48SO 06:22SO 11:37SO 15:08
112.107 Krasavice inteligentníIvana Bohoňková
Vendula Bohoňková
SO 06:35SO 08:01SO 12:15SO 15:08
113.88 Buchtičky s krémemJanek Mencner
Lukáš Košut
SO 05:00SO 07:04SO 12:16SO 15:08
114.142 Cet a SátMiloš Bohoněk
Filip Šnajdr
SO 04:51SO 06:47SO 12:15SO 15:09
115.247 Školní tělocvikTereza Shrbená
Jan Karlec
SO 05:22SO 07:10SO 12:13SO 15:10
116.11 L^2 Libor Vavrečka
Karel Podolák
SO 05:10SO 06:51SO 12:35SO 15:11
117.188 NepolepšitelníLibor Kubica
David Žilinský
SO 05:06SO 06:49SO 12:16SO 15:19
118.3 Veteráni od PalamaOndra Fremunt
Jirka Blažek
SO 04:43SO 06:24SO 11:26SO 15:20
119.338 DémoniZdenka Kabátková
Petr Bulíček
SO 05:54SO 07:20SO 11:52SO 15:21
120.144 hannibal ante portasradek cimala
josef hanibal
SO 04:37SO 06:18SO 10:49SO 15:26
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4
121.225 TuláciMichal Heczko
Jiří Božoň
SO 05:34SO 07:46SO 13:13SO 15:43
122.94 Vychutnal a IgnorovalMarek Kíž
Radim Kříž
SO 06:29SO 08:07SO 12:38SO 15:43
123.7 DarmošlapovéDaniel Andrášik
Radim Kwaczek
SO 05:26SO 07:27SO 12:33SO 15:45
124.161 Bohumínští mezkovéMichal Cieslar
Lukáš Babiš
SO 05:16SO 07:01SO 12:48SO 15:50
125.337 TTTJózsef VERŐCEI
David Nagy
SO 05:35SO 07:26SO 12:16SO 15:55
126.177 Amici delle MontagneMartina Prchalová
Martin Fojtík
SO 06:34SO 08:29SO 13:42SO 16:01
127.229 Taková příjemná procházka..Lenka Čermáková
Dalibor Pimek
SO 05:10SO 07:33SO 12:29SO 16:43
128.253 SK Fighter Inside Martin Ryzí
Vojtěch Rykr
SO 07:39SO 09:22SO 13:33SO 16:46
129.286 Nejlepší týmKristýna Bubíková
Tomáš Křikal
SO 05:09SO 07:10SO 13:49SO 16:48
130.165 Zajíc a želvaKateřina Krejčová
Petr Ptáčník
SO 06:08SO 08:03SO 13:55SO 16:52
131.73 Kam to půjdeMarcel Kowalski
Radim Sieber
SO 06:31SO 08:05SO 13:46SO 16:56
132.101 GelnařiZuzana Gelnarová
Martin Gelnar
SO 07:50SO 09:37SO 14:13SO 17:06
133.207 JaRa KřaVaJana Vašendová
Radek Křenek
SO 06:10SO 08:25SO 14:00SO 17:11
134.54 ÚleťáciMartina Pospíšilová
Milan Pohl
SO 05:52SO 08:00SO 14:38SO 17:15
135.234 CunamiZdeněk Vaculík
Tomáš Minka
SO 05:39SO 07:37SO 14:51SO 17:20
136.265 HEAT :DSáva Vaško
Tomáš Harkabus
SO 05:31SO 07:59SO 14:38SO 17:22
137.153 Puchejř a VlkMichal Mrázek
Jiří Strnad
SO 07:00SO 08:51SO 14:10SO 17:25
138.233 Chrti HadrLenka Trunečková
Daniel Urban
SO 05:08SO 07:09SO 13:49SO 17:32
139.280 dalkovepochody / NEUROMANCEROlaf Čihák
Ivan Martynek
SO 05:52SO 07:45SO 14:06SO 17:37
140.202 Hot Trip TeamBlanka Poláchová
Petra Nováková
SO 06:56SO 08:51SO 14:37SO 17:49
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3KB4
141.92 Brzda PlynDominik Vaverka
Michal Čapoun
SO 08:00SO 09:45SO 15:08SO 17:51
142.21 Lucky LoosersLenka Litschmannová
Helena Haňáková
SO 07:29SO 09:26SO 15:11SO 17:57
143.181 MudráciVladimír Skrbek
Ondřej Kalivoda
SO 07:35SO 09:26SO 15:06SO 17:58
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
1.197 TERC VšechoviceMartin Stárek
Tomáš Svoboda
SO 01:38SO 02:29SO 05:08
2.264 Salomon-suunto/OPAVANETMarek Navrátil
Jan Zemaník
SO 01:42SO 02:34SO 05:15
3.255 Adidas Terex - ContinentalMichal Čeladník
Filip Šilar
SO 01:49SO 02:45SO 05:33
4.245 Velkej a MalejMíra Seidl
Honza Kotyk
SO 01:42SO 02:53SO 05:45
5.242 Czech Adidas AR Team/2Pavel Blabla
Zbyněk Cypra
SO 01:42SO 02:45SO 05:51
6.262 SALOMON/SUUNTOTomáš Petreček
Jaroslav Krajník
SO 01:53SO 02:50SO 05:55
7.29 ChrochruniVít Otevřel
Radomír Spratek
SO 02:42SO 03:42SO 06:32
8.52 Loko BoysKaspars Osis
Honza Marek
SO 02:42SO 03:47SO 07:05
9.53 Koleček jangbojzRadek Toman
Adam Zezula
SO 02:55SO 03:58SO 07:07
10.314 Hungáry teamIstván Rudolf
László barta
SO 02:57SO 04:01SO 07:14
11.333 Grapa team LRDušan Lichý
Edvard Rajnoch
SO 03:01SO 04:10SO 07:17
12.6 FousáčiJiří Hojdysz
Martin Hamrozi
SO 03:00SO 04:16SO 07:22
13.310 CZECH ADIDAS AR TEAMKlára Rampírová
Marek Novotný
SO 03:12SO 04:23SO 07:37
14.17 NEPOUČITELÍTomáš Daňa
Radim Bernat
SO 03:03SO 04:20SO 07:47
15.58 MrtekMartin Šicha
Ondřej Marek
SO 02:58SO 04:13SO 07:48
16.261 MrkvičkyRadovan Bordovský
Miroslav Čada
SO 03:11SO 04:24SO 07:56
17.55 Sherpové z BeskydPřemysl Kocyan
Marek Rucki
SO 03:14SO 04:24SO 07:56
18.57 2 SkřítciJiří Kovařík
David Jablonský
SO 06:57SO 08:44SO 07:56
19.13 XRNNRSJan Martyčák
Anna Čajková
SO 03:31SO 04:38SO 07:57
20.330 TEAM SPORTTomáš Trbula
Jan Suchomel
SO 03:15SO 04:24SO 08:01
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
21.279 podpora hyenMilan Beneš
Ladislav Jílek
SO 03:13SO 04:25SO 08:05
22.150 Mirek Dušín a RychlonožkaJan Matas
Pavel Procházka
SO 02:50SO 04:00SO 08:10
23.22 Abadžikra! - HO TJ TŽHonza Groš
Bogdan Krupa
SO 03:36SO 04:53SO 08:12
24.294 ZATO TeamFilip Tomeš
Libor Závorka
SO 03:16SO 04:37SO 08:14
25.114 Bludné balvanyVladimír Hora
Magda Horová
SO 03:10SO 04:36SO 08:22
26.212 Extra výzvaJosef Ščerba
Věra Ščerbová
SO 04:40SO 06:05SO 08:22
27.319 J&RJiří Hrubeš
Renata Linhartová
SO 03:41SO 04:55SO 08:24
28.162 Pražské JizerkyJiří Hofman
Milan Mikulášek
SO 03:45SO 05:04SO 08:29
29.151 KrknulaLucie Matrková
Jan Tojnar
SO 04:05SO 05:17SO 08:30
30.135 Aspoň tyčku!Radim Franek
Pavel Krumpholz
SO 03:34SO 04:46SO 08:31
31.167 After FITMiroslav Sokol
Tomáš Popela
SO 03:32SO 04:53SO 08:36
32.141 STS Chvojkovice BrodJan Geletic
David Lutr
SO 03:26SO 04:48SO 08:40
33.75 Opilý korábZuzana Hendrychová
Kristýna Skalická
SO 03:14SO 04:37SO 08:49
34.303 TERC Potkaly se na SlapechPetra Bielinová
Eliška Čerňanská
SO 03:28SO 04:49SO 08:49
35.36 Jaderný odpadFilip Kowalski
Tomáš Kohn
SO 03:34SO 04:52SO 08:50
36.26 Svobodní ValašiLukáš Svoboda
Adam Valach
SO 03:46SO 05:19SO 08:54
37.315 Crazy CamelsStanislav Janků
Josef Šlanhof
SO 04:06SO 05:39SO 08:58
38.139 LumpíkMartin Ráček
Přemysl Bejda
SO 03:38SO 05:05SO 09:01
39.15 FičetRadim Černý
Radomír Viej
SO 04:04SO 05:19SO 09:03
40.227 Happy Tree FriendsRomana Červinkový
Franta Uher
SO 03:56SO 05:12SO 09:04
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
41.215 GP KolínMilan Římal
Monika Vavrochová
SO 03:42SO 05:09SO 09:05
42.65 SK FugaLumír Hlaváč
Viktor Kubitz
SO 04:01SO 05:31SO 09:12
43.103 Anglické košileJiří Ježek
Jiří Čapla
SO 04:10SO 05:29SO 09:15
44.46 Proč letos nedojít?Ondřej Daněk
Tereza Gimunová
SO 04:06SO 05:31SO 09:22
45.173 LH ExtremJan Selník
Pavel Česlík
SO 04:30SO 05:53SO 09:24
46.49 Chilli ManiacsPavel Škabraha
Jan Kretek
SO 03:38SO 05:12SO 09:26
47.31 Beskydy LoosersJan Klíma
Kamil Duba
SO 03:51SO 05:18SO 09:29
48.108 Dies IteriRadim Vansa
Honza Blažek
SO 04:14SO 05:29SO 09:33
49.278 Tomáš a HonzaJan Holec
Jana Glabažňová
SO 03:44SO 05:23SO 09:34
50.267 SK Fighter Inside 1Martin Benc
Vojtěch Vozda
SO 03:22SO 04:44SO 09:36
51.122 Strojaři idnesTomáš Krupa
Jan Hurta
SO 04:13SO 05:38SO 09:37
52.274 KanciMiroslav Jančík
Jakub Ferenc
SO 03:38SO 05:10SO 09:39
53.69 FC GUČUMiroslav Čulík
Petr Gurný
SO 04:06SO 05:36SO 09:50
54.39 Beskydští tuleniTomáš Rek
Veronika Bubíková
SO 04:12SO 05:58SO 09:53
55.86 HO Tatran HavířovIvan Čermák
Ludvík Viejowsky
SO 04:12SO 05:58SO 09:54
56.79 TurbomyšáciJiří Fluksa
Aleš Tulach
SO 03:37SO 04:52SO 09:54
57.131 wolframTomáš Sikora
Pavel Rataj
SO 04:13SO 05:34SO 09:55
58.182 frikulínRadek Meloun
Zbyšek Meloun
SO 04:18SO 05:42SO 09:55
59.97 GenesisJakub Pípal
Miroslav Marťák
SO 04:41SO 06:06SO 09:59
60.2 Koupit nízko prodat vysokoMiroslav Skála
Zuzana Skálová
SO 05:07SO 06:31SO 10:00
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
61.223 Lucy a KurriLucie Odehnalová
Jaroslav Kouřil
SO 04:22SO 05:44SO 10:03
62.201 podruhé neFilip Čapek
Marek Klein
SO 04:29SO 06:02SO 10:04
63.27 Poštovní mrožTomáš Strachota
Bronislav Přibyl
SO 04:27SO 05:40SO 10:09
64.217 Šuk a HekTomáš Obr
Ondřej Mánek
SO 04:26SO 06:02SO 10:14
65.133 My dvaŠimčík Vladimír
Pavla Šimčíková
SO 04:25SO 05:52SO 10:15
66.254 KabrasáciJan Zátka
David Braum
SO 04:11SO 05:44SO 10:18
67.38 Ježibabí rosolEva Zborníková
Lenka Váchová
SO 04:34SO 05:57SO 10:23
68.136 SK Valašského královstvíIvo Kuznik
Lukáš Smejkal
SO 04:04SO 05:36SO 10:24
69.113 Panta rheiJaroslav Koptiš
Tomáš Zágoršek
SO 05:03SO 06:27SO 10:34
70.59 BananiMartin Tuharský
Radomír Benesz
SO 05:13SO 06:49SO 10:37
71.10 Karle, to dáme!Břetislav Blahuta
Radomír Gaida
SO 05:03SO 06:32SO 10:37
72.174 Sivačik OstravskiStanislav Lička
Tomáš Kubečka
SO 05:08SO 06:33SO 10:39
73.100 MethylVladislav Moureček
Tomáš Ostádal
SO 04:39SO 06:05SO 10:39
74.154 Brothers ExpeditionBogdan Walek
Benjamin Walek
SO 04:56SO 06:39SO 10:42
75.47 Joch a Moja robkaJaroslav Pavelek
Jana Ramíková
SO 04:41SO 06:14SO 10:44
76.20 X-TRAIL ORLOVÁ Tempaři ze SlezskaJan Šimčák
Lukáš Podolák
SO 04:42SO 06:14SO 10:45
77.301 ŽenáčiTomáš Sládek
Richard Valta
SO 04:53SO 06:27SO 10:48
78.82 LanškrouňáciPetr Kovařík
Jan Šettner
SO 04:40SO 06:07SO 10:49
79.144 hannibal ante portasradek cimala
josef hanibal
SO 04:37SO 06:18SO 10:49
80.192 Brašulje!!Petr Konieczny
Jan Konieczny
SO 05:09SO 06:54SO 10:51
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
81.42 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU...?Michal Šrubař
Martin Bajer
SO 05:46SO 07:12SO 10:51
82.210 Lovci chrtůRadek Chrobák
Jana Vančáková
SO 04:45SO 06:20SO 10:54
83.137 Handsome mens clubMiloš Bohoněk
Jakub Pecina
SO 04:44SO 06:27SO 10:57
84.8 Pudem si to svojeRadomír Chýlek
Michal Mázl
SO 05:50SO 07:28SO 10:57
85.43 To BýváJakub Ambrož
Adam Holub
SO 04:57SO 06:30SO 11:01
86.112 Už tam budem?Daniela Šimčíková
David Bělíček
SO 05:14SO 06:34SO 11:02
87.305 LuOn KoBeLucie Kohoutková
Ondřej Beránek
SO 04:59SO 06:44SO 11:02
88.311 Pink MistAnna Orsi
Csaba Riedlinger
SO 05:21SO 06:50SO 11:05
89.171 Milovníci horMartin Kotajny
Pavel Dohnal
SO 05:46SO 07:14SO 11:16
90.239 TABUTereza Galiová
Branislav Devečka
SO 04:30SO 06:17SO 11:18
91.30 ChujošlapiRadim Rybnikár
David Friedrich
SO 05:38SO 07:08SO 11:21
92.89 baňkořiZdeněk Košut
Bohuslav Körner
SO 04:20SO 05:50SO 11:24
93.190 Mongolský červJan Havelka
Ondřej Musil
SO 05:11SO 06:38SO 11:25
94.236 Žlutí hlemýždiPetr Hušek
Martina Vaváčková
SO 05:49SO 07:42SO 11:26
95.3 Veteráni od PalamaOndra Fremunt
Jirka Blažek
SO 04:43SO 06:24SO 11:26
96.37 Prší krásněEva Handrejchová
Romana Kubicová
SO 05:40SO 07:29SO 11:29
97.222 108yŠtěpán Turek
David Konderla
SO 04:47SO 06:21SO 11:31
98.128 Ježkovy očiVendula Maulerová
Vojtěch Palát
SO 04:55SO 06:38SO 11:34
99.123 CS1000Martin Drozd
Tomáš Mrověc
SO 05:10SO 06:48SO 11:36
100.24 Dojdem až dojdemZdeněk Svoboda
Petr Mašek
SO 05:10SO 06:55SO 11:36
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
101.60 Mravenci od Baby JagyAleš Fajkus
Marek Pytlík
SO 05:34SO 07:05SO 11:37
102.241 Pojedeme pěškyVojtěch Karásek
Daniel Lotter
SO 05:14SO 07:08SO 11:37
103.84 Palo a MatesPavel Pilch
Matěj Byrtus
SO 04:48SO 06:22SO 11:37
104.170 Dva BratřiOndřej Šimik
Martin Šimik
SO 04:52SO 06:37SO 11:38
105.205 Vojta a MáraVojtěch Kozubík
Marek Sikora
SO 05:07SO 06:44SO 11:41
106.66 PaLuMaryško Lukáš
Velínský Pavel
SO 05:13SO 06:45SO 11:41
107.33 QUICK HIGHLANDERSRoman Bokol
Jiří Hartmann
SO 04:49SO 06:32SO 11:42
108.186 Velký otazníkEva Černohorská
Tomáš Pop
SO 05:33SO 07:08SO 11:43
109.329 PanošiMichal Greguš
Jakub Zdechovský
SO 05:17SO 07:12SO 11:43
110.325 TERC holkyLída Filipová
Kristýna Hájková
SO 05:49SO 07:12SO 11:47
111.338 DémoniZdenka Kabátková
Petr Bulíček
SO 05:54SO 07:20SO 11:52
112.83 pražáci na cestáchjenka horálková
kolář dudla
SO 05:06SO 06:50SO 11:52
113.129 MazlikRobert Musil
Ivan Matys
SO 04:58SO 06:34SO 11:53
114.118 Orienťácké troskyMichal Argaláš
Ondra Kantor
SO 04:05SO 05:35SO 11:53
115.194 MAZLIK 2Jan Mládek
Petr Toman
SO 04:59SO 06:34SO 11:54
116.25 Z gauczaJiří Křepel
David Czyž
SO 04:45SO 06:39SO 12:09
117.244 ČUDLA & ČUDLAZdeněk Hájek
Iveta Motlová
SO 05:15SO 06:50SO 12:10
118.275 HONNING GREVLINGERMichal Bartošek
Petr Herman
SO 05:11SO 06:47SO 12:12
119.334 VILLAGERSTeodor Stojanovič
Matěj Fulnek
SO 05:40SO 07:28SO 12:13
120.247 Školní tělocvikTereza Shrbená
Jan Karlec
SO 05:22SO 07:10SO 12:13
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
121.107 Krasavice inteligentníIvana Bohoňková
Vendula Bohoňková
SO 06:35SO 08:01SO 12:15
122.142 Cet a SátMiloš Bohoněk
Filip Šnajdr
SO 04:51SO 06:47SO 12:15
123.88 Buchtičky s krémemJanek Mencner
Lukáš Košut
SO 05:00SO 07:04SO 12:16
124.188 NepolepšitelníLibor Kubica
David Žilinský
SO 05:06SO 06:49SO 12:16
125.337 TTTJózsef VERŐCEI
David Nagy
SO 05:35SO 07:26SO 12:16
126.134 Basta CosiDaniel Libertin
Ilja Korbel
SO 06:12SO 07:57SO 12:21
127.5 Czech & Slovak Fičák TeamPeter Szabados
Iva Csatová
SO 05:49SO 07:23SO 12:23
128.229 Taková příjemná procházka..Lenka Čermáková
Dalibor Pimek
SO 05:10SO 07:33SO 12:29
129.259 BlekekekePavel Březina
Petra Mücková
SO 04:21SO 05:54SO 12:32
130.7 DarmošlapovéDaniel Andrášik
Radim Kwaczek
SO 05:26SO 07:27SO 12:33
131.11 L^2 Libor Vavrečka
Karel Podolák
SO 05:10SO 06:51SO 12:35
132.94 Vychutnal a IgnorovalMarek Kíž
Radim Kříž
SO 06:29SO 08:07SO 12:38
133.28 Sprinteři v duchoduBronislav Siuda
Petr Nogol
SO 05:33SO 07:30SO 12:40
134.270 Seš-lostJakub Šindelář
Jiří Šindelář
SO 05:25SO 07:20SO 12:40
135.219 Borci v uvozovkáchJan Hanudeľ
Zbyněk Frai
SO 05:44SO 07:18SO 12:41
136.161 Bohumínští mezkovéMichal Cieslar
Lukáš Babiš
SO 05:16SO 07:01SO 12:48
137.225 TuláciMichal Heczko
Jiří Božoň
SO 05:34SO 07:46SO 13:13
138.232 315bJiří Žáček
Zdeněk Otta
SO 05:34SO 07:23SO 13:19
139.152 LůzrJan Vondrů
Matěj Marek
SO 07:12SO 08:52SO 13:23
140.119 Turbo draciAleš Lutonský
Luděk Valko
SO 06:43SO 08:49SO 13:32
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
141.121 Strahovští fofřiFilip Kallmünzer
Jiří Pisk
SO 06:44SO 08:44SO 13:32
142.253 SK Fighter Inside Martin Ryzí
Vojtěch Rykr
SO 07:39SO 09:22SO 13:33
143.177 Amici delle MontagneMartina Prchalová
Martin Fojtík
SO 06:34SO 08:29SO 13:42
144.309 Vysoce integrovaníKamila Čížková
Lukáš Zábranský
SO 06:02SO 08:01SO 13:43
145.73 Kam to půjdeMarcel Kowalski
Radim Sieber
SO 06:31SO 08:05SO 13:46
146.14 troskyTomáš Fluksa
Dušan Pavelek
SO 04:46SO 07:04SO 13:46
147.286 Nejlepší týmKristýna Bubíková
Tomáš Křikal
SO 05:09SO 07:10SO 13:49
148.233 Chrti HadrLenka Trunečková
Daniel Urban
SO 05:08SO 07:09SO 13:49
149.287 Staflik a SpagetkaFrantisek Pasek
Jakub Rezac
SO 06:28SO 08:09SO 13:50
150.51 Burani z OstravyTomáš Hrachovec
Dominik Plíhal
SO 05:14SO 07:07SO 13:53
151.165 Zajíc a želvaKateřina Krejčová
Petr Ptáčník
SO 06:08SO 08:03SO 13:55
152.207 JaRa KřaVaJana Vašendová
Radek Křenek
SO 06:10SO 08:25SO 14:00
153.70 TygřiceBarbora Dosoudilová
Zuzana Chmelíčková
SO 06:42SO 08:40SO 14:03
154.175 Mikrobiolog a metrologHynek Fabián
Hana Kyselá
SO 05:48SO 07:45SO 14:05
155.280 dalkovepochody / NEUROMANCEROlaf Čihák
Ivan Martynek
SO 05:52SO 07:45SO 14:06
156.77 KAMATEIvan Majorník
Ondra Machotka
SO 07:06SO 08:57SO 14:06
157.125 KubeličkaMartin Černý
Jakub Urban
SO 06:00SO 07:28SO 14:06
158.153 Puchejř a VlkMichal Mrázek
Jiří Strnad
SO 07:00SO 08:51SO 14:10
159.308 Manažer přes HranolkyAleš Dvořák
Svatopluk Čech
SO 07:15SO 09:40SO 14:12
160.101 GelnařiZuzana Gelnarová
Martin Gelnar
SO 07:50SO 09:37SO 14:13
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
161.226 NO NAZDARČestmír Kubíček
Hana Kubíčková
SO 07:11SO 09:04SO 14:22
162.48 Přepálil & NerozchodilOndřej Lednický
Miroslav Tovaryš
SO 06:34SO 08:32SO 14:26
163.4 Lovci mamutůJiří Čihák
Adam Kocián
SO 07:02SO 09:01SO 14:33
164.202 Hot Trip TeamBlanka Poláchová
Petra Nováková
SO 06:56SO 08:51SO 14:37
165.54 ÚleťáciMartina Pospíšilová
Milan Pohl
SO 05:52SO 08:00SO 14:38
166.265 HEAT :DSáva Vaško
Tomáš Harkabus
SO 05:31SO 07:59SO 14:38
167.234 CunamiZdeněk Vaculík
Tomáš Minka
SO 05:39SO 07:37SO 14:51
168.23 pS & dKPavel Švaňa
David Kolebač
SO 07:05SO 08:54SO 14:51
169.307 Pětkrát za dvě nociJiří Žaloudík
Eva Stískalová
SO 07:22SO 09:15SO 14:52
170.85 VzhuruDoluJaroslav Ožana
Jana Přibylová
SO 07:33SO 09:12SO 14:59
171.230 Chotěbuz teamRichard Jíra
Aneta Jírová
SO 06:47SO 08:55SO 15:02
172.78 Kupředu a vzhůruMarek Jánošík
Karla Kaletová
SO 07:21SO 09:26SO 15:02
173.213 RGJakub Sláma
Dan Dvořák
SO 08:07SO 10:07SO 15:04
174.214 Radec a FanóšRadislav Zemandl
František Andrašík
SO 06:31SO 08:16SO 15:04
175.109 Skoč do zdiJan Vakula
Petr Pávek
SO 07:17SO 09:14SO 15:05
176.276 KačeřiJiří Diviš
Ondřej Kubík
SO 06:57SO 09:13SO 15:05
177.292 Batman & IggyPavel Karvan
Jiří Čírtek
SO 06:59SO 09:13SO 15:05
178.181 MudráciVladimír Skrbek
Ondřej Kalivoda
SO 07:35SO 09:26SO 15:06
179.92 Brzda PlynDominik Vaverka
Michal Čapoun
SO 08:00SO 09:45SO 15:08
180.61 Svéráz národního turismuMichala Mohylová
Daniel Hromádko
SO 07:50SO 09:35SO 15:09
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
181.21 Lucky LoosersLenka Litschmannová
Helena Haňáková
SO 07:29SO 09:26SO 15:11
182.209 Green KingTomáš Král
Jiří Zelenka
SO 07:35SO 09:26SO 15:12
183.187 RASAKOPavel Hamouz
Štěpán Kopřiva
SO 06:47SO 08:52SO 15:13
184.191 R.I.P.Petr Kobiernicki
Kristýna Szeligová
SO 06:25SO 08:14SO 15:26
185.224 ZkratkaJan Divín
Josef Zátopek
SO 07:19SO 09:28SO 15:29
186.64 SPONA TepliceMartin Richter
Tomáš Janík
SO 07:51SO 09:41SO 15:30
187.71 SPONA TepliceJan Havlátko
Alena Havlátková
SO 07:36SO 09:41SO 15:30
188.147 buchtíciJosef Buchta
Petr Miškář
SO 06:17SO 08:13SO 15:31
189.208 PET 306Dagmar Opolková
Petr Opolka
SO 08:21SO 10:15SO 15:39
190.143 GoroleJiří Olšanský
Radek Tomčala
SO 07:26SO 09:40SO 15:40
191.277 Mám DoST AleDuAleš Litschmann
Dušan Prejda
SO 07:40SO 09:28SO 15:43
192.34 Bazinga!Marie Pavlasová
Juráš Lasovský
SO 08:01SO 10:05SO 15:46
193.9 BamboochaPavel Píša
Václav Píša
SO 08:23SO 10:15SO 15:46
194.76 Tannenberg GruppeMartin Kejkula
Jan Kavínek
SO 07:22SO 09:46SO 15:46
195.18 NulyPetr Bruckner
Jan Samko
SO 08:35SO 10:35SO 15:53
196.327 Utopený sněhulákAleš Válek
Emil Schwarzer
SO 08:32SO 10:33SO 15:54
197.50 KaJ?Jana Czyžová
Krystyna Ogrocká
SO 08:34SO 10:13SO 15:57
198.32 opět procházímeVeronika Samcová
Hana Goringerová
SO 07:26SO 09:49SO 16:06
199.321 Šerpa a synJan Procházka
Ladislav Zámečník
SO 07:52SO 10:09SO 16:08
200.291 pM & dBPetr Maralík
David Birke
SO 08:11SO 10:23SO 16:15
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2KB3
201.12 Panda na útěkuEliška Majorová
Klára Pilíková
SO 09:12SO 10:45SO 16:20
202.184 Vochechucelulózní deoxyribonukleosebepoháněčiHana Štikarová
Michal Štikar
SO 07:14SO 10:15SO 16:26
203.91 Chlupaté prdeleJan Liška
Lucie Nakládalová
SO 07:37SO 09:43SO 16:55
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
1.197 TERC VšechoviceMartin Stárek
Tomáš Svoboda
SO 01:38SO 02:29
2.264 Salomon-suunto/OPAVANETMarek Navrátil
Jan Zemaník
SO 01:42SO 02:34
3.255 Adidas Terex - ContinentalMichal Čeladník
Filip Šilar
SO 01:49SO 02:45
4.242 Czech Adidas AR Team/2Pavel Blabla
Zbyněk Cypra
SO 01:42SO 02:45
5.262 SALOMON/SUUNTOTomáš Petreček
Jaroslav Krajník
SO 01:53SO 02:50
6.245 Velkej a MalejMíra Seidl
Honza Kotyk
SO 01:42SO 02:53
7.340 Sherpa Matej Fabšík
Jakub Řídel
SO 01:40SO 03:15
8.29 ChrochruniVít Otevřel
Radomír Spratek
SO 02:42SO 03:42
9.52 Loko BoysKaspars Osis
Honza Marek
SO 02:42SO 03:47
10.203 Adidas Terrex 2Rostislav Filipec
Lukáš Vrobel
SO 02:54SO 03:55
11.53 Koleček jangbojzRadek Toman
Adam Zezula
SO 02:55SO 03:58
12.150 Mirek Dušín a RychlonožkaJan Matas
Pavel Procházka
SO 02:50SO 04:00
13.314 Hungáry teamIstván Rudolf
László barta
SO 02:57SO 04:01
14.333 Grapa team LRDušan Lichý
Edvard Rajnoch
SO 03:01SO 04:10
15.58 MrtekMartin Šicha
Ondřej Marek
SO 02:58SO 04:13
16.6 FousáčiJiří Hojdysz
Martin Hamrozi
SO 03:00SO 04:16
17.17 NEPOUČITELÍTomáš Daňa
Radim Bernat
SO 03:03SO 04:20
18.310 CZECH ADIDAS AR TEAMKlára Rampírová
Marek Novotný
SO 03:12SO 04:23
19.261 MrkvičkyRadovan Bordovský
Miroslav Čada
SO 03:11SO 04:24
20.55 Sherpové z BeskydPřemysl Kocyan
Marek Rucki
SO 03:14SO 04:24
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
21.330 TEAM SPORTTomáš Trbula
Jan Suchomel
SO 03:15SO 04:24
22.279 podpora hyenMilan Beneš
Ladislav Jílek
SO 03:13SO 04:25
23.114 Bludné balvanyVladimír Hora
Magda Horová
SO 03:10SO 04:36
24.294 ZATO TeamFilip Tomeš
Libor Závorka
SO 03:16SO 04:37
25.75 Opilý korábZuzana Hendrychová
Kristýna Skalická
SO 03:14SO 04:37
26.13 XRNNRSJan Martyčák
Anna Čajková
SO 03:31SO 04:38
27.267 SK Fighter Inside 1Martin Benc
Vojtěch Vozda
SO 03:22SO 04:44
28.135 Aspoň tyčku!Radim Franek
Pavel Krumpholz
SO 03:34SO 04:46
29.141 STS Chvojkovice BrodJan Geletic
David Lutr
SO 03:26SO 04:48
30.303 TERC Potkaly se na SlapechPetra Bielinová
Eliška Čerňanská
SO 03:28SO 04:49
31.36 Jaderný odpadFilip Kowalski
Tomáš Kohn
SO 03:34SO 04:52
32.79 TurbomyšáciJiří Fluksa
Aleš Tulach
SO 03:37SO 04:52
33.22 Abadžikra! - HO TJ TŽHonza Groš
Bogdan Krupa
SO 03:36SO 04:53
34.167 After FITMiroslav Sokol
Tomáš Popela
SO 03:32SO 04:53
35.319 J&RJiří Hrubeš
Renata Linhartová
SO 03:41SO 04:55
36.162 Pražské JizerkyJiří Hofman
Milan Mikulášek
SO 03:45SO 05:04
37.139 LumpíkMartin Ráček
Přemysl Bejda
SO 03:38SO 05:05
38.215 GP KolínMilan Římal
Monika Vavrochová
SO 03:42SO 05:09
39.274 KanciMiroslav Jančík
Jakub Ferenc
SO 03:38SO 05:10
40.227 Happy Tree FriendsRomana Červinkový
Franta Uher
SO 03:56SO 05:12
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
41.49 Chilli ManiacsPavel Škabraha
Jan Kretek
SO 03:38SO 05:12
42.151 KrknulaLucie Matrková
Jan Tojnar
SO 04:05SO 05:17
43.31 Beskydy LoosersJan Klíma
Kamil Duba
SO 03:51SO 05:18
44.271 Ace of spadesKateřina Piechowicz
Jiří Piechowicz
SO 03:57SO 05:18
45.26 Svobodní ValašiLukáš Svoboda
Adam Valach
SO 03:46SO 05:19
46.15 FičetRadim Černý
Radomír Viej
SO 04:04SO 05:19
47.228 Opava- PlzeňJanis Andronikidis
Jan Pašek
SO 03:45SO 05:20
48.278 Tomáš a HonzaJan Holec
Jana Glabažňová
SO 03:44SO 05:23
49.103 Anglické košileJiří Ježek
Jiří Čapla
SO 04:10SO 05:29
50.108 Dies IteriRadim Vansa
Honza Blažek
SO 04:14SO 05:29
51.65 SK FugaLumír Hlaváč
Viktor Kubitz
SO 04:01SO 05:31
52.46 Proč letos nedojít?Ondřej Daněk
Tereza Gimunová
SO 04:06SO 05:31
53.131 wolframTomáš Sikora
Pavel Rataj
SO 04:13SO 05:34
54.118 Orienťácké troskyMichal Argaláš
Ondra Kantor
SO 04:05SO 05:35
55.69 FC GUČUMiroslav Čulík
Petr Gurný
SO 04:06SO 05:36
56.136 SK Valašského královstvíIvo Kuznik
Lukáš Smejkal
SO 04:04SO 05:36
57.122 Strojaři idnesTomáš Krupa
Jan Hurta
SO 04:13SO 05:38
58.315 Crazy CamelsStanislav Janků
Josef Šlanhof
SO 04:06SO 05:39
59.27 Poštovní mrožTomáš Strachota
Bronislav Přibyl
SO 04:27SO 05:40
60.182 frikulínRadek Meloun
Zbyšek Meloun
SO 04:18SO 05:42
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
61.223 Lucy a KurriLucie Odehnalová
Jaroslav Kouřil
SO 04:22SO 05:44
62.254 KabrasáciJan Zátka
David Braum
SO 04:11SO 05:44
63.282 Xtrip oi kcOndřej Kříž
Ivan Chlebovec
SO 04:14SO 05:44
64.89 baňkořiZdeněk Košut
Bohuslav Körner
SO 04:20SO 05:50
65.133 My dvaŠimčík Vladimír
Pavla Šimčíková
SO 04:25SO 05:52
66.173 LH ExtremJan Selník
Pavel Česlík
SO 04:30SO 05:53
67.259 BlekekekePavel Březina
Petra Mücková
SO 04:21SO 05:54
68.38 Ježibabí rosolEva Zborníková
Lenka Váchová
SO 04:34SO 05:57
69.39 Beskydští tuleniTomáš Rek
Veronika Bubíková
SO 04:12SO 05:58
70.86 HO Tatran HavířovIvan Čermák
Ludvík Viejowsky
SO 04:12SO 05:58
71.201 podruhé neFilip Čapek
Marek Klein
SO 04:29SO 06:02
72.217 Šuk a HekTomáš Obr
Ondřej Mánek
SO 04:26SO 06:02
73.212 Extra výzvaJosef Ščerba
Věra Ščerbová
SO 04:40SO 06:05
74.100 MethylVladislav Moureček
Tomáš Ostádal
SO 04:39SO 06:05
75.97 GenesisJakub Pípal
Miroslav Marťák
SO 04:41SO 06:06
76.82 LanškrouňáciPetr Kovařík
Jan Šettner
SO 04:40SO 06:07
77.106 The AsimuthsAleš Trýzna
Jiří Charvát
SO 04:28SO 06:08
78.47 Joch a Moja robkaJaroslav Pavelek
Jana Ramíková
SO 04:41SO 06:14
79.20 X-TRAIL ORLOVÁ Tempaři ze SlezskaJan Šimčák
Lukáš Podolák
SO 04:42SO 06:14
80.239 TABUTereza Galiová
Branislav Devečka
SO 04:30SO 06:17
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
81.144 hannibal ante portasradek cimala
josef hanibal
SO 04:37SO 06:18
82.210 Lovci chrtůRadek Chrobák
Jana Vančáková
SO 04:45SO 06:20
83.222 108yŠtěpán Turek
David Konderla
SO 04:47SO 06:21
84.84 Palo a MatesPavel Pilch
Matěj Byrtus
SO 04:48SO 06:22
85.3 Veteráni od PalamaOndra Fremunt
Jirka Blažek
SO 04:43SO 06:24
86.113 Panta rheiJaroslav Koptiš
Tomáš Zágoršek
SO 05:03SO 06:27
87.301 ŽenáčiTomáš Sládek
Richard Valta
SO 04:53SO 06:27
88.137 Handsome mens clubMiloš Bohoněk
Jakub Pecina
SO 04:44SO 06:27
89.43 To BýváJakub Ambrož
Adam Holub
SO 04:57SO 06:30
90.2 Koupit nízko prodat vysokoMiroslav Skála
Zuzana Skálová
SO 05:07SO 06:31
91.10 Karle, to dáme!Břetislav Blahuta
Radomír Gaida
SO 05:03SO 06:32
92.33 QUICK HIGHLANDERSRoman Bokol
Jiří Hartmann
SO 04:49SO 06:32
93.174 Sivačik OstravskiStanislav Lička
Tomáš Kubečka
SO 05:08SO 06:33
94.112 Už tam budem?Daniela Šimčíková
David Bělíček
SO 05:14SO 06:34
95.129 MazlikRobert Musil
Ivan Matys
SO 04:58SO 06:34
96.194 MAZLIK 2Jan Mládek
Petr Toman
SO 04:59SO 06:34
97.170 Dva BratřiOndřej Šimik
Martin Šimik
SO 04:52SO 06:37
98.190 Mongolský červJan Havelka
Ondřej Musil
SO 05:11SO 06:38
99.128 Ježkovy očiVendula Maulerová
Vojtěch Palát
SO 04:55SO 06:38
100.154 Brothers ExpeditionBogdan Walek
Benjamin Walek
SO 04:56SO 06:39
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
101.25 Z gauczaJiří Křepel
David Czyž
SO 04:45SO 06:39
102.305 LuOn KoBeLucie Kohoutková
Ondřej Beránek
SO 04:59SO 06:44
103.205 Vojta a MáraVojtěch Kozubík
Marek Sikora
SO 05:07SO 06:44
104.66 PaLuMaryško Lukáš
Velínský Pavel
SO 05:13SO 06:45
105.275 HONNING GREVLINGERMichal Bartošek
Petr Herman
SO 05:11SO 06:47
106.142 Cet a SátMiloš Bohoněk
Filip Šnajdr
SO 04:51SO 06:47
107.123 CS1000Martin Drozd
Tomáš Mrověc
SO 05:10SO 06:48
108.59 BananiMartin Tuharský
Radomír Benesz
SO 05:13SO 06:49
109.188 NepolepšitelníLibor Kubica
David Žilinský
SO 05:06SO 06:49
110.311 Pink MistAnna Orsi
Csaba Riedlinger
SO 05:21SO 06:50
111.83 pražáci na cestáchjenka horálková
kolář dudla
SO 05:06SO 06:50
112.244 ČUDLA & ČUDLAZdeněk Hájek
Iveta Motlová
SO 05:15SO 06:50
113.11 L^2 Libor Vavrečka
Karel Podolák
SO 05:10SO 06:51
114.192 Brašulje!!Petr Konieczny
Jan Konieczny
SO 05:09SO 06:54
115.24 Dojdem až dojdemZdeněk Svoboda
Petr Mašek
SO 05:10SO 06:55
116.211 JeseničáciRadomír Neugebauer
Rostislav Blaho
SO 05:09SO 06:59
117.161 Bohumínští mezkovéMichal Cieslar
Lukáš Babiš
SO 05:16SO 07:01
118.88 Buchtičky s krémemJanek Mencner
Lukáš Košut
SO 05:00SO 07:04
119.14 troskyTomáš Fluksa
Dušan Pavelek
SO 04:46SO 07:04
120.60 Mravenci od Baby JagyAleš Fajkus
Marek Pytlík
SO 05:34SO 07:05
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
121.51 Burani z OstravyTomáš Hrachovec
Dominik Plíhal
SO 05:14SO 07:07
122.93 I cesta může být cílDavid Koňař
Tomáš Stolař
SO 05:07SO 07:07
123.30 ChujošlapiRadim Rybnikár
David Friedrich
SO 05:38SO 07:08
124.241 Pojedeme pěškyVojtěch Karásek
Daniel Lotter
SO 05:14SO 07:08
125.186 Velký otazníkEva Černohorská
Tomáš Pop
SO 05:33SO 07:08
126.233 Chrti HadrLenka Trunečková
Daniel Urban
SO 05:08SO 07:09
127.247 Školní tělocvikTereza Shrbená
Jan Karlec
SO 05:22SO 07:10
128.286 Nejlepší týmKristýna Bubíková
Tomáš Křikal
SO 05:09SO 07:10
129.42 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU...?Michal Šrubař
Martin Bajer
SO 05:46SO 07:12
130.329 PanošiMichal Greguš
Jakub Zdechovský
SO 05:17SO 07:12
131.325 TERC holkyLída Filipová
Kristýna Hájková
SO 05:49SO 07:12
132.171 Milovníci horMartin Kotajny
Pavel Dohnal
SO 05:46SO 07:14
133.219 Borci v uvozovkáchJan Hanudeľ
Zbyněk Frai
SO 05:44SO 07:18
134.338 DémoniZdenka Kabátková
Petr Bulíček
SO 05:54SO 07:20
135.270 Seš-lostJakub Šindelář
Jiří Šindelář
SO 05:25SO 07:20
136.5 Czech & Slovak Fičák TeamPeter Szabados
Iva Csatová
SO 05:49SO 07:23
137.232 315bJiří Žáček
Zdeněk Otta
SO 05:34SO 07:23
138.337 TTTJózsef VERŐCEI
David Nagy
SO 05:35SO 07:26
139.7 DarmošlapovéDaniel Andrášik
Radim Kwaczek
SO 05:26SO 07:27
140.8 Pudem si to svojeRadomír Chýlek
Michal Mázl
SO 05:50SO 07:28
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
141.334 VILLAGERSTeodor Stojanovič
Matěj Fulnek
SO 05:40SO 07:28
142.125 KubeličkaMartin Černý
Jakub Urban
SO 06:00SO 07:28
143.37 Prší krásněEva Handrejchová
Romana Kubicová
SO 05:40SO 07:29
144.28 Sprinteři v duchoduBronislav Siuda
Petr Nogol
SO 05:33SO 07:30
145.229 Taková příjemná procházka..Lenka Čermáková
Dalibor Pimek
SO 05:10SO 07:33
146.234 CunamiZdeněk Vaculík
Tomáš Minka
SO 05:39SO 07:37
147.236 Žlutí hlemýždiPetr Hušek
Martina Vaváčková
SO 05:49SO 07:42
148.175 Mikrobiolog a metrologHynek Fabián
Hana Kyselá
SO 05:48SO 07:45
149.280 dalkovepochody / NEUROMANCEROlaf Čihák
Ivan Martynek
SO 05:52SO 07:45
150.225 TuláciMichal Heczko
Jiří Božoň
SO 05:34SO 07:46
151.339 Lachtaní šunka!Veronika Benešová
Lenka Levíčková
SO 05:15SO 07:47
152.134 Basta CosiDaniel Libertin
Ilja Korbel
SO 06:12SO 07:57
153.265 HEAT :DSáva Vaško
Tomáš Harkabus
SO 05:31SO 07:59
154.54 ÚleťáciMartina Pospíšilová
Milan Pohl
SO 05:52SO 08:00
155.107 Krasavice inteligentníIvana Bohoňková
Vendula Bohoňková
SO 06:35SO 08:01
156.309 Vysoce integrovaníKamila Čížková
Lukáš Zábranský
SO 06:02SO 08:01
157.165 Zajíc a želvaKateřina Krejčová
Petr Ptáčník
SO 06:08SO 08:03
158.73 Kam to půjdeMarcel Kowalski
Radim Sieber
SO 06:31SO 08:05
159.94 Vychutnal a IgnorovalMarek Kíž
Radim Kříž
SO 06:29SO 08:07
160.287 Staflik a SpagetkaFrantisek Pasek
Jakub Rezac
SO 06:28SO 08:09
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
161.1 Sova a zajícJakub Skalický
Petra Valíková
SO 06:28SO 08:09
162.147 buchtíciJosef Buchta
Petr Miškář
SO 06:17SO 08:13
163.191 R.I.P.Petr Kobiernicki
Kristýna Szeligová
SO 06:25SO 08:14
164.169 Rocky Mountain WayMilan Šulc
Karel Vlček
SO 06:15SO 08:14
165.214 Radec a FanóšRadislav Zemandl
František Andrašík
SO 06:31SO 08:16
166.207 JaRa KřaVaJana Vašendová
Radek Křenek
SO 06:10SO 08:25
167.177 Amici delle MontagneMartina Prchalová
Martin Fojtík
SO 06:34SO 08:29
168.48 Přepálil & NerozchodilOndřej Lednický
Miroslav Tovaryš
SO 06:34SO 08:32
169.300 BoulderistiPeter Matula
Martin Pavlásek
SO 06:51SO 08:34
170.238 Bored millionairesDavid Kudrna
Petr Růžička
SO 06:50SO 08:38
171.70 TygřiceBarbora Dosoudilová
Zuzana Chmelíčková
SO 06:42SO 08:40
172.57 2 SkřítciJiří Kovařík
David Jablonský
SO 06:57SO 08:44
173.121 Strahovští fofřiFilip Kallmünzer
Jiří Pisk
SO 06:44SO 08:44
174.119 Turbo draciAleš Lutonský
Luděk Valko
SO 06:43SO 08:49
175.153 Puchejř a VlkMichal Mrázek
Jiří Strnad
SO 07:00SO 08:51
176.202 Hot Trip TeamBlanka Poláchová
Petra Nováková
SO 06:56SO 08:51
177.152 LůzrJan Vondrů
Matěj Marek
SO 07:12SO 08:52
178.187 RASAKOPavel Hamouz
Štěpán Kopřiva
SO 06:47SO 08:52
179.23 pS & dKPavel Švaňa
David Kolebač
SO 07:05SO 08:54
180.230 Chotěbuz teamRichard Jíra
Aneta Jírová
SO 06:47SO 08:55
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
181.77 KAMATEIvan Majorník
Ondra Machotka
SO 07:06SO 08:57
182.4 Lovci mamutůJiří Čihák
Adam Kocián
SO 07:02SO 09:01
183.226 NO NAZDARČestmír Kubíček
Hana Kubíčková
SO 07:11SO 09:04
184.85 VzhuruDoluJaroslav Ožana
Jana Přibylová
SO 07:33SO 09:12
185.276 KačeřiJiří Diviš
Ondřej Kubík
SO 06:57SO 09:13
186.292 Batman & IggyPavel Karvan
Jiří Čírtek
SO 06:59SO 09:13
187.109 Skoč do zdiJan Vakula
Petr Pávek
SO 07:17SO 09:14
188.196 Tygřík a AmálkaTereza Hercigová
Tomáš Ptáček
SO 07:36SO 09:14
189.307 Pětkrát za dvě nociJiří Žaloudík
Eva Stískalová
SO 07:22SO 09:15
190.253 SK Fighter Inside Martin Ryzí
Vojtěch Rykr
SO 07:39SO 09:22
191.78 Kupředu a vzhůruMarek Jánošík
Karla Kaletová
SO 07:21SO 09:26
192.181 MudráciVladimír Skrbek
Ondřej Kalivoda
SO 07:35SO 09:26
193.21 Lucky LoosersLenka Litschmannová
Helena Haňáková
SO 07:29SO 09:26
194.209 Green KingTomáš Král
Jiří Zelenka
SO 07:35SO 09:26
195.224 ZkratkaJan Divín
Josef Zátopek
SO 07:19SO 09:28
196.277 Mám DoST AleDuAleš Litschmann
Dušan Prejda
SO 07:40SO 09:28
197.120 LJLuce Kolečková
Honcek Chovanec
SO 07:09SO 09:29
198.61 Svéráz národního turismuMichala Mohylová
Daniel Hromádko
SO 07:50SO 09:35
199.101 GelnařiZuzana Gelnarová
Martin Gelnar
SO 07:50SO 09:37
200.249 2 na 9Miroslav Turak
Ivo margieta
SO 07:28SO 09:39
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
201.308 Manažer přes HranolkyAleš Dvořák
Svatopluk Čech
SO 07:15SO 09:40
202.143 GoroleJiří Olšanský
Radek Tomčala
SO 07:26SO 09:40
203.64 SPONA TepliceMartin Richter
Tomáš Janík
SO 07:51SO 09:41
204.71 SPONA TepliceJan Havlátko
Alena Havlátková
SO 07:36SO 09:41
205.91 Chlupaté prdeleJan Liška
Lucie Nakládalová
SO 07:37SO 09:43
206.193 MakronožkyMichal Hrabí
Šárka Hrabí
SO 07:25SO 09:43
207.92 Brzda PlynDominik Vaverka
Michal Čapoun
SO 08:00SO 09:45
208.76 Tannenberg GruppeMartin Kejkula
Jan Kavínek
SO 07:22SO 09:46
209.32 opět procházímeVeronika Samcová
Hana Goringerová
SO 07:26SO 09:49
210.34 Bazinga!Marie Pavlasová
Juráš Lasovský
SO 08:01SO 10:05
211.213 RGJakub Sláma
Dan Dvořák
SO 08:07SO 10:07
212.272 TýmEliška Hasníková
Lukáš Rusek
SO 08:05SO 10:07
213.336 Osedlaný divočákVlastimil Wilder
Tomáš Sedlatý
SO 07:39SO 10:08
214.335 Zkusit šušnOndřej Jesina
Lucie Rybova
SO 07:38SO 10:08
215.321 Šerpa a synJan Procházka
Ladislav Zámečník
SO 07:52SO 10:09
216.298 Z hecuMatěj Stanek
Milan Neděla
SO 07:37SO 10:10
217.50 KaJ?Jana Czyžová
Krystyna Ogrocká
SO 08:34SO 10:13
218.35 MyAntonín Tulach
Martina Jakobová
SO 08:34SO 10:14
219.208 PET 306Dagmar Opolková
Petr Opolka
SO 08:21SO 10:15
220.9 BamboochaPavel Píša
Václav Píša
SO 08:23SO 10:15
PořadíNázev týmuČlenovéKB1KB2
221.184 Vochechucelulózní deoxyribonukleosebepoháněčiHana Štikarová
Michal Štikar
SO 07:14SO 10:15
222.291 pM & dBPetr Maralík
David Birke
SO 08:11SO 10:23
223.327 Utopený sněhulákAleš Válek
Emil Schwarzer
SO 08:32SO 10:33
224.72 KuritakyPetr Pavlas
Radomír Belík
SO 08:50SO 10:33
225.18 NulyPetr Bruckner
Jan Samko
SO 08:35SO 10:35
226.12 Panda na útěkuEliška Majorová
Klára Pilíková
SO 09:12SO 10:45
227.252 Valmez teamPetr Stančík
Jana Štěpánková
SO 08:39SO 10:59
228.110 Svatební cesta do JiljíPetr Haman
Hana Hamanová
SO 09:32SO 11:00
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
1.197 TERC VšechoviceMartin Stárek
Tomáš Svoboda
SO 01:38
2.340 Sherpa Matej Fabšík
Jakub Řídel
SO 01:40
3.264 Salomon-suunto/OPAVANETMarek Navrátil
Jan Zemaník
SO 01:42
4.242 Czech Adidas AR Team/2Pavel Blabla
Zbyněk Cypra
SO 01:42
5.245 Velkej a MalejMíra Seidl
Honza Kotyk
SO 01:42
6.255 Adidas Terex - ContinentalMichal Čeladník
Filip Šilar
SO 01:49
7.262 SALOMON/SUUNTOTomáš Petreček
Jaroslav Krajník
SO 01:53
8.29 ChrochruniVít Otevřel
Radomír Spratek
SO 02:42
9.52 Loko BoysKaspars Osis
Honza Marek
SO 02:42
10.150 Mirek Dušín a RychlonožkaJan Matas
Pavel Procházka
SO 02:50
11.203 Adidas Terrex 2Rostislav Filipec
Lukáš Vrobel
SO 02:54
12.53 Koleček jangbojzRadek Toman
Adam Zezula
SO 02:55
13.314 Hungáry teamIstván Rudolf
László barta
SO 02:57
14.58 MrtekMartin Šicha
Ondřej Marek
SO 02:58
15.6 FousáčiJiří Hojdysz
Martin Hamrozi
SO 03:00
16.333 Grapa team LRDušan Lichý
Edvard Rajnoch
SO 03:01
17.17 NEPOUČITELÍTomáš Daňa
Radim Bernat
SO 03:03
18.114 Bludné balvanyVladimír Hora
Magda Horová
SO 03:10
19.261 MrkvičkyRadovan Bordovský
Miroslav Čada
SO 03:11
20.310 CZECH ADIDAS AR TEAMKlára Rampírová
Marek Novotný
SO 03:12
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
21.279 podpora hyenMilan Beneš
Ladislav Jílek
SO 03:13
22.55 Sherpové z BeskydPřemysl Kocyan
Marek Rucki
SO 03:14
23.75 Opilý korábZuzana Hendrychová
Kristýna Skalická
SO 03:14
24.330 TEAM SPORTTomáš Trbula
Jan Suchomel
SO 03:15
25.294 ZATO TeamFilip Tomeš
Libor Závorka
SO 03:16
26.267 SK Fighter Inside 1Martin Benc
Vojtěch Vozda
SO 03:22
27.141 STS Chvojkovice BrodJan Geletic
David Lutr
SO 03:26
28.303 TERC Potkaly se na SlapechPetra Bielinová
Eliška Čerňanská
SO 03:28
29.13 XRNNRSJan Martyčák
Anna Čajková
SO 03:31
30.167 After FITMiroslav Sokol
Tomáš Popela
SO 03:32
31.135 Aspoň tyčku!Radim Franek
Pavel Krumpholz
SO 03:34
32.36 Jaderný odpadFilip Kowalski
Tomáš Kohn
SO 03:34
33.22 Abadžikra! - HO TJ TŽHonza Groš
Bogdan Krupa
SO 03:36
34.79 TurbomyšáciJiří Fluksa
Aleš Tulach
SO 03:37
35.139 LumpíkMartin Ráček
Přemysl Bejda
SO 03:38
36.274 KanciMiroslav Jančík
Jakub Ferenc
SO 03:38
37.49 Chilli ManiacsPavel Škabraha
Jan Kretek
SO 03:38
38.319 J&RJiří Hrubeš
Renata Linhartová
SO 03:41
39.215 GP KolínMilan Římal
Monika Vavrochová
SO 03:42
40.278 Tomáš a HonzaJan Holec
Jana Glabažňová
SO 03:44
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
41.162 Pražské JizerkyJiří Hofman
Milan Mikulášek
SO 03:45
42.228 Opava- PlzeňJanis Andronikidis
Jan Pašek
SO 03:45
43.26 Svobodní ValašiLukáš Svoboda
Adam Valach
SO 03:46
44.31 Beskydy LoosersJan Klíma
Kamil Duba
SO 03:51
45.227 Happy Tree FriendsRomana Červinkový
Franta Uher
SO 03:56
46.271 Ace of spadesKateřina Piechowicz
Jiří Piechowicz
SO 03:57
47.65 SK FugaLumír Hlaváč
Viktor Kubitz
SO 04:01
48.15 FičetRadim Černý
Radomír Viej
SO 04:04
49.136 SK Valašského královstvíIvo Kuznik
Lukáš Smejkal
SO 04:04
50.151 KrknulaLucie Matrková
Jan Tojnar
SO 04:05
51.118 Orienťácké troskyMichal Argaláš
Ondra Kantor
SO 04:05
52.46 Proč letos nedojít?Ondřej Daněk
Tereza Gimunová
SO 04:06
53.69 FC GUČUMiroslav Čulík
Petr Gurný
SO 04:06
54.315 Crazy CamelsStanislav Janků
Josef Šlanhof
SO 04:06
55.103 Anglické košileJiří Ježek
Jiří Čapla
SO 04:10
56.254 KabrasáciJan Zátka
David Braum
SO 04:11
57.39 Beskydští tuleniTomáš Rek
Veronika Bubíková
SO 04:12
58.86 HO Tatran HavířovIvan Čermák
Ludvík Viejowsky
SO 04:12
59.131 wolframTomáš Sikora
Pavel Rataj
SO 04:13
60.122 Strojaři idnesTomáš Krupa
Jan Hurta
SO 04:13
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
61.108 Dies IteriRadim Vansa
Honza Blažek
SO 04:14
62.282 Xtrip oi kcOndřej Kříž
Ivan Chlebovec
SO 04:14
63.182 frikulínRadek Meloun
Zbyšek Meloun
SO 04:18
64.89 baňkořiZdeněk Košut
Bohuslav Körner
SO 04:20
65.259 BlekekekePavel Březina
Petra Mücková
SO 04:21
66.223 Lucy a KurriLucie Odehnalová
Jaroslav Kouřil
SO 04:22
67.133 My dvaŠimčík Vladimír
Pavla Šimčíková
SO 04:25
68.217 Šuk a HekTomáš Obr
Ondřej Mánek
SO 04:26
69.27 Poštovní mrožTomáš Strachota
Bronislav Přibyl
SO 04:27
70.106 The AsimuthsAleš Trýzna
Jiří Charvát
SO 04:28
71.201 podruhé neFilip Čapek
Marek Klein
SO 04:29
72.173 LH ExtremJan Selník
Pavel Česlík
SO 04:30
73.239 TABUTereza Galiová
Branislav Devečka
SO 04:30
74.38 Ježibabí rosolEva Zborníková
Lenka Váchová
SO 04:34
75.144 hannibal ante portasradek cimala
josef hanibal
SO 04:37
76.195 Ötzi & ÖtziAndrzej Twardzik
Piotr Adamczyk
SO 04:38
77.100 MethylVladislav Moureček
Tomáš Ostádal
SO 04:39
78.212 Extra výzvaJosef Ščerba
Věra Ščerbová
SO 04:40
79.82 LanškrouňáciPetr Kovařík
Jan Šettner
SO 04:40
80.97 GenesisJakub Pípal
Miroslav Marťák
SO 04:41
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
81.47 Joch a Moja robkaJaroslav Pavelek
Jana Ramíková
SO 04:41
82.20 X-TRAIL ORLOVÁ Tempaři ze SlezskaJan Šimčák
Lukáš Podolák
SO 04:42
83.3 Veteráni od PalamaOndra Fremunt
Jirka Blažek
SO 04:43
84.137 Handsome mens clubMiloš Bohoněk
Jakub Pecina
SO 04:44
85.210 Lovci chrtůRadek Chrobák
Jana Vančáková
SO 04:45
86.25 Z gauczaJiří Křepel
David Czyž
SO 04:45
87.14 troskyTomáš Fluksa
Dušan Pavelek
SO 04:46
88.222 108yŠtěpán Turek
David Konderla
SO 04:47
89.84 Palo a MatesPavel Pilch
Matěj Byrtus
SO 04:48
90.33 QUICK HIGHLANDERSRoman Bokol
Jiří Hartmann
SO 04:49
91.142 Cet a SátMiloš Bohoněk
Filip Šnajdr
SO 04:51
92.170 Dva BratřiOndřej Šimik
Martin Šimik
SO 04:52
93.301 ŽenáčiTomáš Sládek
Richard Valta
SO 04:53
94.128 Ježkovy očiVendula Maulerová
Vojtěch Palát
SO 04:55
95.154 Brothers ExpeditionBogdan Walek
Benjamin Walek
SO 04:56
96.43 To BýváJakub Ambrož
Adam Holub
SO 04:57
97.129 MazlikRobert Musil
Ivan Matys
SO 04:58
98.194 MAZLIK 2Jan Mládek
Petr Toman
SO 04:59
99.305 LuOn KoBeLucie Kohoutková
Ondřej Beránek
SO 04:59
100.88 Buchtičky s krémemJanek Mencner
Lukáš Košut
SO 05:00
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
101.113 Panta rheiJaroslav Koptiš
Tomáš Zágoršek
SO 05:03
102.10 Karle, to dáme!Břetislav Blahuta
Radomír Gaida
SO 05:03
103.188 NepolepšitelníLibor Kubica
David Žilinský
SO 05:06
104.83 pražáci na cestáchjenka horálková
kolář dudla
SO 05:06
105.2 Koupit nízko prodat vysokoMiroslav Skála
Zuzana Skálová
SO 05:07
106.205 Vojta a MáraVojtěch Kozubík
Marek Sikora
SO 05:07
107.93 I cesta může být cílDavid Koňař
Tomáš Stolař
SO 05:07
108.174 Sivačik OstravskiStanislav Lička
Tomáš Kubečka
SO 05:08
109.233 Chrti HadrLenka Trunečková
Daniel Urban
SO 05:08
110.192 Brašulje!!Petr Konieczny
Jan Konieczny
SO 05:09
111.211 JeseničáciRadomír Neugebauer
Rostislav Blaho
SO 05:09
112.286 Nejlepší týmKristýna Bubíková
Tomáš Křikal
SO 05:09
113.123 CS1000Martin Drozd
Tomáš Mrověc
SO 05:10
114.11 L^2 Libor Vavrečka
Karel Podolák
SO 05:10
115.24 Dojdem až dojdemZdeněk Svoboda
Petr Mašek
SO 05:10
116.229 Taková příjemná procházka..Lenka Čermáková
Dalibor Pimek
SO 05:10
117.190 Mongolský červJan Havelka
Ondřej Musil
SO 05:11
118.275 HONNING GREVLINGERMichal Bartošek
Petr Herman
SO 05:11
119.66 PaLuMaryško Lukáš
Velínský Pavel
SO 05:13
120.59 BananiMartin Tuharský
Radomír Benesz
SO 05:13
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
121.112 Už tam budem?Daniela Šimčíková
David Bělíček
SO 05:14
122.51 Burani z OstravyTomáš Hrachovec
Dominik Plíhal
SO 05:14
123.241 Pojedeme pěškyVojtěch Karásek
Daniel Lotter
SO 05:14
124.244 ČUDLA & ČUDLAZdeněk Hájek
Iveta Motlová
SO 05:15
125.339 Lachtaní šunka!Veronika Benešová
Lenka Levíčková
SO 05:15
126.161 Bohumínští mezkovéMichal Cieslar
Lukáš Babiš
SO 05:16
127.329 PanošiMichal Greguš
Jakub Zdechovský
SO 05:17
128.311 Pink MistAnna Orsi
Csaba Riedlinger
SO 05:21
129.247 Školní tělocvikTereza Shrbená
Jan Karlec
SO 05:22
130.270 Seš-lostJakub Šindelář
Jiří Šindelář
SO 05:25
131.7 DarmošlapovéDaniel Andrášik
Radim Kwaczek
SO 05:26
132.265 HEAT :DSáva Vaško
Tomáš Harkabus
SO 05:31
133.186 Velký otazníkEva Černohorská
Tomáš Pop
SO 05:33
134.28 Sprinteři v duchoduBronislav Siuda
Petr Nogol
SO 05:33
135.60 Mravenci od Baby JagyAleš Fajkus
Marek Pytlík
SO 05:34
136.232 315bJiří Žáček
Zdeněk Otta
SO 05:34
137.225 TuláciMichal Heczko
Jiří Božoň
SO 05:34
138.337 TTTJózsef VERŐCEI
David Nagy
SO 05:35
139.30 ChujošlapiRadim Rybnikár
David Friedrich
SO 05:38
140.234 CunamiZdeněk Vaculík
Tomáš Minka
SO 05:39
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
141.334 VILLAGERSTeodor Stojanovič
Matěj Fulnek
SO 05:40
142.37 Prší krásněEva Handrejchová
Romana Kubicová
SO 05:40
143.219 Borci v uvozovkáchJan Hanudeľ
Zbyněk Frai
SO 05:44
144.42 NEMÁME DNESKA SCHŮZKU...?Michal Šrubař
Martin Bajer
SO 05:46
145.171 Milovníci horMartin Kotajny
Pavel Dohnal
SO 05:46
146.175 Mikrobiolog a metrologHynek Fabián
Hana Kyselá
SO 05:48
147.325 TERC holkyLída Filipová
Kristýna Hájková
SO 05:49
148.5 Czech & Slovak Fičák TeamPeter Szabados
Iva Csatová
SO 05:49
149.236 Žlutí hlemýždiPetr Hušek
Martina Vaváčková
SO 05:49
150.8 Pudem si to svojeRadomír Chýlek
Michal Mázl
SO 05:50
151.280 dalkovepochody / NEUROMANCEROlaf Čihák
Ivan Martynek
SO 05:52
152.54 ÚleťáciMartina Pospíšilová
Milan Pohl
SO 05:52
153.338 DémoniZdenka Kabátková
Petr Bulíček
SO 05:54
154.216 UFO OstravaMartin Holík
Aleš Hranický
SO 05:56
155.125 KubeličkaMartin Černý
Jakub Urban
SO 06:00
156.309 Vysoce integrovaníKamila Čížková
Lukáš Zábranský
SO 06:02
157.165 Zajíc a želvaKateřina Krejčová
Petr Ptáčník
SO 06:08
158.207 JaRa KřaVaJana Vašendová
Radek Křenek
SO 06:10
159.134 Basta CosiDaniel Libertin
Ilja Korbel
SO 06:12
160.240 O.S.H. týmJiří Hrachovec
Petr Liszka
SO 06:13
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
161.169 Rocky Mountain WayMilan Šulc
Karel Vlček
SO 06:15
162.147 buchtíciJosef Buchta
Petr Miškář
SO 06:17
163.191 R.I.P.Petr Kobiernicki
Kristýna Szeligová
SO 06:25
164.331 kraveřiDaniel Ollé
Lukáš Vacula
SO 06:25
165.287 Staflik a SpagetkaFrantisek Pasek
Jakub Rezac
SO 06:28
166.1 Sova a zajícJakub Skalický
Petra Valíková
SO 06:28
167.94 Vychutnal a IgnorovalMarek Kíž
Radim Kříž
SO 06:29
168.73 Kam to půjdeMarcel Kowalski
Radim Sieber
SO 06:31
169.214 Radec a FanóšRadislav Zemandl
František Andrašík
SO 06:31
170.177 Amici delle MontagneMartina Prchalová
Martin Fojtík
SO 06:34
171.48 Přepálil & NerozchodilOndřej Lednický
Miroslav Tovaryš
SO 06:34
172.107 Krasavice inteligentníIvana Bohoňková
Vendula Bohoňková
SO 06:35
173.70 TygřiceBarbora Dosoudilová
Zuzana Chmelíčková
SO 06:42
174.119 Turbo draciAleš Lutonský
Luděk Valko
SO 06:43
175.121 Strahovští fofřiFilip Kallmünzer
Jiří Pisk
SO 06:44
176.187 RASAKOPavel Hamouz
Štěpán Kopřiva
SO 06:47
177.230 Chotěbuz teamRichard Jíra
Aneta Jírová
SO 06:47
178.238 Bored millionairesDavid Kudrna
Petr Růžička
SO 06:50
179.300 BoulderistiPeter Matula
Martin Pavlásek
SO 06:51
180.202 Hot Trip TeamBlanka Poláchová
Petra Nováková
SO 06:56
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
181.57 2 SkřítciJiří Kovařík
David Jablonský
SO 06:57
182.276 KačeřiJiří Diviš
Ondřej Kubík
SO 06:57
183.292 Batman & IggyPavel Karvan
Jiří Čírtek
SO 06:59
184.153 Puchejř a VlkMichal Mrázek
Jiří Strnad
SO 07:00
185.4 Lovci mamutůJiří Čihák
Adam Kocián
SO 07:02
186.23 pS & dKPavel Švaňa
David Kolebač
SO 07:05
187.77 KAMATEIvan Majorník
Ondra Machotka
SO 07:06
188.120 LJLuce Kolečková
Honcek Chovanec
SO 07:09
189.226 NO NAZDARČestmír Kubíček
Hana Kubíčková
SO 07:11
190.152 LůzrJan Vondrů
Matěj Marek
SO 07:12
191.184 Vochechucelulózní deoxyribonukleosebepoháněčiHana Štikarová
Michal Štikar
SO 07:14
192.308 Manažer přes HranolkyAleš Dvořák
Svatopluk Čech
SO 07:15
193.109 Skoč do zdiJan Vakula
Petr Pávek
SO 07:17
194.224 ZkratkaJan Divín
Josef Zátopek
SO 07:19
195.78 Kupředu a vzhůruMarek Jánošík
Karla Kaletová
SO 07:21
196.307 Pětkrát za dvě nociJiří Žaloudík
Eva Stískalová
SO 07:22
197.76 Tannenberg GruppeMartin Kejkula
Jan Kavínek
SO 07:22
198.193 MakronožkyMichal Hrabí
Šárka Hrabí
SO 07:25
199.143 GoroleJiří Olšanský
Radek Tomčala
SO 07:26
200.32 opět procházímeVeronika Samcová
Hana Goringerová
SO 07:26
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
201.249 2 na 9Miroslav Turak
Ivo margieta
SO 07:28
202.21 Lucky LoosersLenka Litschmannová
Helena Haňáková
SO 07:29
203.85 VzhuruDoluJaroslav Ožana
Jana Přibylová
SO 07:33
204.181 MudráciVladimír Skrbek
Ondřej Kalivoda
SO 07:35
205.209 Green KingTomáš Král
Jiří Zelenka
SO 07:35
206.196 Tygřík a AmálkaTereza Hercigová
Tomáš Ptáček
SO 07:36
207.71 SPONA TepliceJan Havlátko
Alena Havlátková
SO 07:36
208.91 Chlupaté prdeleJan Liška
Lucie Nakládalová
SO 07:37
209.298 Z hecuMatěj Stanek
Milan Neděla
SO 07:37
210.335 Zkusit šušnOndřej Jesina
Lucie Rybova
SO 07:38
211.253 SK Fighter Inside Martin Ryzí
Vojtěch Rykr
SO 07:39
212.336 Osedlaný divočákVlastimil Wilder
Tomáš Sedlatý
SO 07:39
213.277 Mám DoST AleDuAleš Litschmann
Dušan Prejda
SO 07:40
214.61 Svéráz národního turismuMichala Mohylová
Daniel Hromádko
SO 07:50
215.101 GelnařiZuzana Gelnarová
Martin Gelnar
SO 07:50
216.64 SPONA TepliceMartin Richter
Tomáš Janík
SO 07:51
217.321 Šerpa a synJan Procházka
Ladislav Zámečník
SO 07:52
218.92 Brzda PlynDominik Vaverka
Michal Čapoun
SO 08:00
219.34 Bazinga!Marie Pavlasová
Juráš Lasovský
SO 08:01
220.272 TýmEliška Hasníková
Lukáš Rusek
SO 08:05
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
221.213 RGJakub Sláma
Dan Dvořák
SO 08:07
222.291 pM & dBPetr Maralík
David Birke
SO 08:11
223.208 PET 306Dagmar Opolková
Petr Opolka
SO 08:21
224.9 BamboochaPavel Píša
Václav Píša
SO 08:23
225.327 Utopený sněhulákAleš Válek
Emil Schwarzer
SO 08:32
226.50 KaJ?Jana Czyžová
Krystyna Ogrocká
SO 08:34
227.35 MyAntonín Tulach
Martina Jakobová
SO 08:34
228.18 NulyPetr Bruckner
Jan Samko
SO 08:35
229.252 Valmez teamPetr Stančík
Jana Štěpánková
SO 08:39
230.104 Návštěvníci (z) KočkyIvo Mičulka
Vojtěch Pustovka
SO 08:39
231.72 KuritakyPetr Pavlas
Radomír Belík
SO 08:50
232.160 MVMiroslava Vamberová
Vít Kadeřábek
SO 08:57
233.12 Panda na útěkuEliška Majorová
Klára Pilíková
SO 09:12
234.218 pakováciMichal Povýšil
Jiří Hastík
SO 09:28
235.323 Dáme toLydie Charouzová
Jonny Skřídlovský
SO 09:31
236.110 Svatební cesta do JiljíPetr Haman
Hana Hamanová
SO 09:32
237.320 MarulaMartin Dyrda
Urszula Waszutová
SO 09:38
238.163 Dobytí Mount McKinleyLenka Jurečková
Renata Gorniaková
SO 09:40
239.176 Blesk a vítrMiroslav Týbl
Michaela Vrbová
SO 09:54
240.180 Meteleskum bleskumMiloslav Havrlík
Petr Malíř
SO 09:58
PořadíNázev týmuČlenovéKB1
241.199 Co bolí, to sílíNikola Hájková
Michal Potočný
SO 09:58
242.324 Correct Horse Battery StaplePetr Veselý
Phillip Jorgensen
SO 09:59
243.221 Ne znamená anoMíša Trnková
Vojta Sokol
SO 10:00
Zobrazit úplnou výsledkovou listinu

Fotografie

Prohlédnout na Facebooku

Kopie této galerie je také na Facebooku, kde si ji můžete nejen prohlédnout, ale i okomentovat či označit své známé.